Zavřít reklamu

Dnes ráno se na YouTube objevilo krátké video s názvem Made in Paris, na kterém je zachyceno několik scén s cukrářkou Elise Lepinteur a jejím cukrářství v Paříži. Jedná se o první video svého druhu, které bylo natočeno pouze na iPhone X a krátce po zveřejnění v podstatě oběhlo celý „Apple internet“, jelikož je opravdu na co se dívat. Mnozí autory tohoto videa nařkli z toho, že si pomohly nějakými dalšími polo/profesionálními pomůckami, jelikož výsledné video vypadá opravdu dobře. Jak se ukázalo, při natáčení byl opravdu použit jen iPhone X a pár stativů, filmařských kloubů, tri-podů apod. . Kromě videa se totiž dostaly na internet také záběry z natáčení.

Pokud jste video neviděli, můžete si jej prohlédnout níže. Stojí opravdu za to a to jak z kvalitativní stránky, tak i z obsahové. Na nádherných záběrech je zachycena piplavá práce cukrářky a my tak můžeme vidět, jak vytváří dokonalé cukrářské kreace. Opravdu radost pohledět. Technická kvalita je však také na velmi vysoké úrovni. Obzvláště vezmeme-li v potaz to, že je vše natáčeno na telefon.

V galerii níže si pak můžete prohlédnout snímky z natáčení. Na nich je jasně vidět, jakou výbavou filmaři disponovali. Je jasné, že výsledné video prošlo nějakou úrovni post-processingu při editaci, i tak je ovšem výsledek naprosto dech beroucí a pouze to ukazuje na čím dál tím lepší schopnosti moderních telefonů. Trend natáčení podobných snímků na smartphony se objevuje už několik let a se zdokonalujícími se telefony logicky stoupá i kvalita produkce. Video uvedené výše je toho jasným příkladem.

Zdroj: YouTube

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.