Zavřít reklamu

Den konání letošní jarní Apple Keynote – 25. březen – se nezadržitelně blíží. Sledování živých přenosů z Apple konferencí se těší čím dál vyšší oblibě, proto není divu, že se Apple rozhodl nabídnout návštěvníkům svých značkových prodejen možnost sledovat stream z Keynote přímo v prostředí obchodu. Pondělní živý přenos bude probíhat v řadě prodejen, vybavených video stěnou.

Podobně jako říjnovou Keynote v loňském roce může i letošní event živě a zdarma sledovat kdokoliv, kdo se v danou dobu dostaví do některé z vybraných prodejen, které budou stream přenášet. Zúčastněné prodejny si můžete dohledat na oficiálním webu Applu, podrobný seznam vypracoval také web 9to5Mac. Přenos bude ale samozřejmě možné sledovat i v klidu domova online – na Apple zařízeních lze Keynote sledovat na tomto odkaze.

Today at Apple
Zdroj

Letošní mimořádná březnová Keynote nese podtitul „It’s show time“. Jak název napovídá, bude se event s velkou pravděpodobností točit zejména kolem streamovací služby, jejíž příchod Apple přislíbil v loňském roce – přesné datum spuštění služby ale nespecifikoval. Další program Keynote je zatím nejasný – nový hardware Apple v tichosti představil v průběhu tohoto týdne a z očekávaných produktů v tuto chvíli chybí jen podložka AirPower pro bezdrátové nabíjení.

Postupně se objevují nové indicie, naznačující, že se vydání AirPower je konečně za rohem. Jistou nápovědu poskytl web společnosti Apple, příchod AirPower naznačuje i přítomnost příslušných kódů v operačním systému iOS 12.2.

.