Zavřít reklamu

Apple si na tvorbě svých reklam i eventů dává záležet a toto odhodlání se projevuje i ve výběru hudby, která doprovází ohlášení nových produktů nebo jejich propagaci v reklamách. Platí také, že drtivou většinu hudby si půjčuje, tudíž si my, uživatelé, můžeme tyto chytlavé melodie poslechnout i na našich zařízeních.

Apple sám ve své službě Apple Music zpřístupnil playlist s názvem Heard in Apple Ads, který už teď obsahuje 99 skladeb od umělců jako Lex Junior, Sama Smitha nebo Odesza. Playlist obsahuje mnoho skladeb z reklam, které jsme mohli slyšet v uplynulých letech, absentují zde ovšem některé skladby jako třeba Chimes od Hudsona Mohawke, která zazněla v dnes už nedostupném spotu „Stickers“ pro MacBook Air z roku 2014. I přes některé absence jde ale o skvělý výběr hudby. Oficiální playlist si můžete poslechnout zde.

Někteří uživatelé si ovšem všimli, že v playlistu se nenacházejí všechny skladby a jeden z nich, Pep García, poskládal svůj vlastní playlist ve službě Spotify. Ten obsahuje drtivou většinu skladeb nejen z reklam, ale také z eventů, kde společnost představuje svá zařízení. Ve výsledku je tento playlist mnohem větší a dnes obsahuje až 341 skladeb. Playlist si můžete poslechnout ve službě Spotify i zdarma, ale s reklamami.

Heard in Apple Ads Playlist FB
.