Zavřít reklamu

Poslední letošní díl našeho seriálu o nativních aplikacích Applu bude věnovaný Akciím na iPadu. Vysvětlíme si, jak můžete na svém tabletu sledovat akcie, jak můžete přizpůsobit zobrazení nebo číst aktuality z oblasti obchodního zpravodajství.

V nativní aplikaci Akcie na vašem iPadu si můžete sami nastavit, jaké akcie budete sledovat. Vybrané akcie si můžete přidat do vlastního seznamu sledování a získat taky kdykoliv okamžitý přehled o jejich ceně, změnách cen, procentuálních změnách nebo hodnotách tržní kapitalizace. Pro přidání nového symbolu do seznamu sledování zadejte do vyhledávacího pole zkratku akciového titulu, název společnosti, název fondu nebo index. V zobrazených výsledcích klepněte na symbol, který chcete přidat. Pořadí zobrazených symbolů změníte tak, že v horní části postranního panelu klepnete na upravit, poté u vybraného symbolu podržíte symbol vodorovných linek a přesunete panel na požadované místo. Po klepnutí na vybraný symbol zobrazíte interaktivní graf, související články a další informace.

Pro čtení obchodního zpravodajství v nativních Akciích na vašem iPadu klepněte v horní části postranního panelu pod vyhledávacím polem na položku Obchodní zprávy. Zobrazí se vám přehled aktuálních zpráv z Yahoo, uspořádaných podle burzovního symbolu. Pro zobrazení dalších zpráv vždy v příslušném panelu klepněte na Další.

.