Zavřít reklamu

Dvojník

Poté, co Sarah (Karen Gillan) obdrží diagnózu smrtelného onemocnění, rozhodne se pro futuristický zákrok klonování, aby pomohla zmírnit ztrátu své rodiny. Když se zázračně uzdraví, její pokusy o vyřazení klonu z provozu selžou, což vede k soudem nařízenému boji na život a na smrt. S pomocí bojového specialisty Trenta (Aaron Paul) se připravuje na souboj svého života.

  • 149,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina

Shrek Třetí

Když král Harold náhle zemře, Shrek (Mike Myers) se dozví, že bude muset vládnout zemi Far, Far Away, pokud nenajde vhodného následníka trůnu. Nejslibnějším kandidátem je bratranec princezny Fiony (Cameron Diaz) Artie (Justin Timberlake), dospívající flákač na středověké střední škole. Shrek a jeho věrní společníci, Oslík (Eddie Murphy) a Kocour v botách (Antonio Banderas), se vydají přivést Artieho zpět, ale zjistí, že jejich mise je větší výzvou, než čekali.

  • Angličtina
  • 149,- zakoupení, 59,- vypůjčení

Fast Charlie

Nájemný zabiják Charlie Swift (Pierce Brosnan), známý jako Rychlý Charlie, je dokonalý opravář, který má ale problém: terči, který právě zabil, chybí hlava. Jediný způsob, jak dostat zaplaceno, je dokázat, že jde o zamýšlený cíl, muži, který za nájemnou vraždu zaplatil – nejkrutějšímu mafiánovi z New Orleans, Žebrákovi Mercadovi (Gbenga Akinnagbe). Charlie do akce zapojí Marcie Kramerovou, bývalou manželku oběti a ženu s páteří a schopnostmi, které Charlie nutně potřebuje. Vtažení Marcie zpět do minulosti, které byla odhodlaná uniknout, pošle oba dva na divokou a nepředvídatelnou odyseu, která je zároveň zábavná, akční a nakonec i srdečná. Během své cesty Charlie a Marcie bojují o ochranu odkazu Charlieho nejlepšího přítele a mentora Stana Mullena (James Caan) a zároveň se snaží zničit Žebráka a celou jeho operaci.

  • 199,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Přání

Mladá Asha vysloví tak mocné přání, že ho vyslyší vesmírná síla, malá koule neomezené energie zvaná Hvězda. S pomocí Hvězdy musí Asha zachránit své království před králem Magnificem a dokázat, že když se vůle jednoho odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít podivuhodné věci.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Manodrome

Ralphie je muž, který bojuje s vnějšími silami a vnitřními démony, když potká tajemnou rodinu mužů, kteří ho přijmou jako jednoho z nich. Jak se Ralphie snaží definovat sám sebe, tlak se stupňuje a zapaluje se sud s prachem, který udělá díru do života všech, jichž se dotkne. K Eisenbergovi se v hvězdném obsazení připojují držitel Oscara Adrien Brody a nezapomenutelná Odessa Young. Zažijte napínavý film o zjištění jednoho muže, že před sebou samým se není kam schovat.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština
.