Zavřít reklamu

Zprávy proudící z webu AllThingsD je sice třeba brát s naprostou vážností, nicméně až nyní můžeme téměř s jistotou konstatovat, že Apple skutečně představí nový iPhone 10. září. Informaci totiž potvrdil také Jim Dalrymple z The Loop.

september-10

O tom, že Apple ukáže světu svůj nový iPhone 10. září, poprvé informoval server AllThingsD před dvěma dny a ačkoliv patří tento blog pod Wall Street Journal, který jen zřídkakdy vydává neověřené spekulace, přeci jen není od věci počkat si na ověření. Obzvlášť když jde o informaci, o které se dosud vůbec nemluvilo. Na ověření z nezávislého, ale velice důvěryhodného zdroje jsme nakonec nemuseli čekat příliš dlouho.

Dnes 10. září jako den, kdy Apple uspořádá další ze svých keynote, potvrdil Jim Dalrymple. Stačilo mu k tomu jediné slovo.

Z AllThingsD:

Očekává se, že Apple představí nový iPhone na speciální konferenci 10. září.

Jojo (v originále Yep)

Pokud se dají dohromady dva zdroje jako AllThingsD a Jim Dalrymple, jen těžko můžeme pochybovat o pravdivosti jejich informací. Dalrymple totiž dlouhá léta platí za jednoho z nejlépe informovaných novinářů ohledně dění v Applu. Jeho konexe sahají hluboko do PR oddělení, a tak pokud potvrdí podobnou informaci, nemluví jen tak do vzduchu. Někteří ho dokonce označují za neoficiálního mluvčího kalifornské společnosti.

Ta se prozatím k chystané keynote nevyjádřila, nicméně nejde o nic nečekaného. Apple vždy o podobných událostech informuje až těsně před jejich konáním, pozvánky rozesílá zpravidla týden předem. Podle dosavadních spekulací se můžeme těšit na nejen nový iPhone 5S, ale také na levnější verzi, dosud označovanou jako iPhone 5C. Dočkat bychom se měli také finální verze iOS 7.

Zdroj: iDownloadBlog.com

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Na novou levnější variantu jsem zvědavej … nicméně by mě potěšilo, kdyby 5S měl o něco větší display – jakože mít nebude, takže opět rok čekání na „6“ :)

  to nemyslíš vážně. Ty si zajdi do elektra a kup si Smamsmung.

  Ano, myslím to zcela vážně. Jedinej, kdo s tím má problém jseš ty, když se přesto nemůžeš přenést a posíláš mě pro Samsung. Na tom, že bych rád, aby měl iPhone o něco širší display a nebyla z něj taková nudle nevidím vůbec nic špatného. Navíc jseš v internetové diskuzi – ano čteš správně „diskuzi“, když tě nezajímají názory druhých, tak co tady děláš? :)

  Ano, uvozovka je i před šestkou – ale ikdyby tu byl někdo, kdo by chtěl mobil – no on by to už mobil s 6″ nebyl, ale i tak – tak je to jen osobní názor dle vkusu.

  Co to je za zvast? Za prve zadnej pan buh, ale tvoje maminka, ti dala 2 ruce (mohlo to byt i jinak a to uz bys tady nevyskakoval s jednou rucickou napr.) za druhe chces pouzivat telefon i v situacich, kdy nemas volne obe ruce…nebo kdyz jdes s taskou v ruce, v metru, nebo kdekoliv, kde neco (se neceho) potrebujes drzet, tak ti bude ten tvuj tablet k nicemu.

  Jasně tak proč nebýt flexibilní a jednou rukou můžeme telefonovat a druhou dělat jiné činnosti. Nemusím nutně mrhat obě ruce na jednu činnost tak že jsem vlastně jako jednoruký.

  väcsi display je fajn co sa tyka zobrazenia informacii, ale horsie co sa tyka ovladatelnosti jednou rokou. ja by som bol za to, aby ho nezväcsovali. alebo nech ponuknu viac moznosti. ja si vyberiem 4″, alebo dokonca 3.5″. iPhone 4 mi vyhovoval v tomto viac. nezostavam pri nom len preto, ze je a hlavne bude menej podporovany. keby som sa mohol vratit, tak si vyberiem 4S. az na tu vahu.

  Vím na sto procent, že nový iPhone bude pojmenován 5S a další iPhone už bude mít úplně jiný název. Nicméně 5S bude mít pouze vylepšené mapy a Siri. Mám kamaráda co pracuje pro Google a říkal mi že si ho kupovat nemám, prý se to vůbec nevyplatí, ale říkejte to milovníkovi jablíček :-)

celý text

Čtěte více.