Zavřít reklamu

První znamení: Přichází Satan!

Žena začne pochybovat o své víře, když odhalí děsivé spiknutí, jehož cílem je zrod zla v Římě.

  • 299,- zakoupení
  • Angličtina, české titulky

Neslušný návrh

David (Woody Harrelson) a Diana Murphy (Demi Moore) jsou milenecký pár se zářnou budoucností. David je talentovaný architekt, Diana je špičková realitní makléřka. Když však přijde recese, jejich finance se propadnou. V poslední snaze zachránit svůj vysněný dům se vydají do Las Vegas, aby vyhráli peníze na hypotéku v hazardních hrách. Poté, co všechno prohrají, jim tajemný miliardář (Robert Redford) nabídne řešení jejich finančních problémů: 1 milion dolarů – pokud se vyspí s Dianou.

  • 149,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Ella a černý jaguár

Ella vyrůstá v amazonském pralese, kde její táta pracuje jako lékař. Jednoho dne najde ztracené mládě vzácného černého jaguára a ujme se ho. Mezi ní a Hope, jak se černé koťátko pojmenuje, vzniká silné pouto. Když je Elle šest, zasáhne do jejího života tragická událost a musí se přestěhovat do New Yorku. Ani tisíce kilometrů a osmileté odloučení ale nedokážou přetrhat pouto, které mezi dívkou a divokou šelmou vzniklo. Když se po letech Ella dozví, že místu, kde si jako malá hrála, hrozí zánik a Hope je ve smrtelném nebezpečí, neváhá ani minutu a rozhodne se do Amazonie vrátit. Za dramatických okolností se v džungli opravdu znovu s Hope setká, a přestože ji Ella od dětství neviděla, divoká šelma si na jejich pouto vzpomene. Radost ze setkání je ale krátká. Na stopu se jim dostanou lovci a pašeráci, kterým je lepší se do cesty neplést. Černý jaguár je pro ně totiž mimořádně cenný úlovek! Přátelství Elly a jaguára je teprve začátek pro napínavé dobrodružství, v němž se budou muset postavit silnějším a mocnějším.

  • 299,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Purple Rain

Rocková hvězda Prince velkolepě debutuje v tomto autobiografickém velkofilmu, který získal Oscara i cenu Grammy. Tvrdohlavý, zranitelný mladý hudebník The Kid (Prince) bojuje s vlastními vnitřními démony a s otcem alkoholikem, který bije jeho matku. Šílenství však nakazí i jeho hudbu a podnítí vznik zvuku, který z mladého rockera bojujícího s problémy udělá hvězdu.

  • 279,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština
.