Zavřít reklamu

Ne nadarmo se říká, že data jsou v dnešní době to nejcennější, co vlastně máme. A když se nad tím tak zamyslíte, tak je to ve skutečnosti pravda – mají totiž nevyčíslitelnou hodnotu, jelikož vám je peníze nemohou nahradit. To se týká především fotek a videí, které slouží jako vzpomínky, důležitá jsou však také ostatní data, včetně různých dokumentů, zpráv, kontaktů, poznámek, kalendářů a dalších. Abyste o tato data nikdy nepřišli, měli byste svá zařízení pravidelně jakýmkoliv způsobem zálohovat, ne ve všech případech se to ale daří a uživatelé často zálohují až tehdy, kde je pozdě a data jsou fuč.

Pokud jste se tedy ocitli ve výše zmíněné situaci, popřípadě pokud jste se ocitli v jakékoliv jiné situaci a přišli jste o vaše data z iPhonu, tak věřte, že stále není nic ztraceno. Existují totiž různé aplikace, které vám dokáží ve většině případech velkou část dat obnovit a platí to i v tomto případě. Navíc k tomu, tyto aplikace za dobu své existence ušly kus cesty a dokáží provést obnovu snad opravdu prakticky všeho. Mezi jednu z nejlepších aplikací, kterou si pro obnovu dat z iPhonu můžete pořídit, patří Apeaksoft iPhone Data Recovery – a my se na ni společně podíváme v této recenzi.

apeaksoft logo

3 hlavní funkce pro obnovení dat s Apeaksoft iPhone Data Recovery

Recenzovaná aplikace Apeaksoft iPhone Data Recovery dokáže jednoduše obnovit ztracená data jak z vašeho iPhonu, tak i z iPadu či iPodu. Pokud už jste se někdy ocitli v situaci, ve které se vám podařilo nějaká data ztratit, tak mi rozhodně dáte zapravdu když řeknu, že se rozhodně nejedná o nic příjemného. V dnešní moderní době už však není nic problém a Apeaksoft iPhone Data Recovery udělá vše pro to, aby vám veškerá data vrátil. Kromě toho, že lze Apeaksoft iPhone Data Recovery využít k obnově dat z iPhonu, iPadu a iPodu, tak kromě toho můžete počítat také s možností obnovy dat ze zálohy iTunes, popřípadě přímo ze zálohy na iCloudu, což se rozhodně hodí. Především zálohy z iTunes se často mohou poškodit, takže se rozhodně hodí mí program pro obnovení dát k dispozici. Nutno zmínit, že stránky Apeaksoft jsou plné ještě několika dalších skvělých programů, na které doporučuji mrknout.

apeaksoft iphone data recovery

Kdy dokáže Apeaksoft iPhone Data Recovery pomoci?

Určitě se ptáte, v jakých případech dokáže Apeaksoft iPhone Data Recovery vlastně pomoci. Odpověď na tuto otázku je jednoduchá – prakticky ve všech, pokud nedošlo k fyzickému zničení zařízení a poškození úložiště. To znamená, že Apeaksoft iPhone Data Recovery můžete pro obnovu dat využít například tehdy, pokud jste nějakým nedopatřením provedli reset do továrního nastavení, namísto pouhého resetu nastavení. Kromě toho může tato aplikace pomoci tehdy, kdy došlo ke ztrátě dat vlivem nějaké chyby a spadnutí systému iOS. Mimo jiné pak dokáže Apeaksoft iPhone Data Recovery obnovit data po zapomenutí hesla, popřípadě pokud došlo k ukradení zařízení. V některých případech pak může být schopen obnovit data také po poškození zařízení vodou. Zkrátka a jednoduše, pokud vaše zařízení není kompletně mrtvé, tak Apeaksoft iPhone Data Recovery může pomoci.

Jaké soubory může Apeaksoft iPhone Data Recovery obnovit?

Apeaksoft iPhone Data Recovery dokáže obnovit prakticky veškerá možná data, která kdy můžete potřebovat. Pokud se rozhodnete pro obnovu dat z iPhonu či ze zálohy iTunes, tak můžete znova získat přístup k fotkám, videím, zprávám, kontaktům, historii volání, zprávám z WhatsAppu, poznámkám, kalendáři, zvukovým nahrávkám, datům z aplikací, záložkám, dokumentům apod. A pokud budete potřebovat obnovit data ze zálohy na iCloudu, tak i zde je možné získat zpět fotky, zprávy, kontakty, historii volání, poznámky, kalendáře, zvukové nahrávky, data aplikací a další. Nejlepší na tom je, že veškerá tato data pak budete mít přímo k dispozici v počítači či Macu, takže si je rovnou můžete zálohovat. Při obnovování dat si navíc můžete přímo vybrat, co všechno chcete obnovit, což se rozhodně hodí, pokud vám jde jen o některá data.

apeaksoft iphone data recovery

Jak obnovit smazané zprávy pomocí Apeaksoft iPhone Data Recovery

Obnovení dat skrze Apeaksoft iPhone Data Recovery je opravdu brnkačka a vše se dá shrnout do tří jednoduchých kroků. Pojďme se přímo v praxi podívat na to, jakým způsobem je možné obnovit smazané zprávy z iPhonu. Prvně je nutné, abyste si aplikaci Apeaksoft iPhone Data Recovery stáhli, nainstalovali a spustili s tím, že následně vlevo v okně klepněte na Recover from iOS Device a připojte k Macu či počítači váš iPhone. Následně se držte zobrazených instrukcí, klepněte na tlačítko Next, a poté na Start Scan, čímž započne sken dat pro obnovení. Jakmile se sken dokončí, tak se dostáváme ke druhému kroku, kdy se dostanete do okna s náhledem všech obnovitelných dat. V levé části nás však v našem případě zajímají sekce Messages se zprávami a Message Attachments s přílohami ve zprávách. Po klepnutí na jednu z těchto sekcí pak nahoře otevřete rozbalovací menu a vyberte Show Deleted Only, čímž se zobrazí jen smazané položky. Ve třetím kroku už si jen zaškrtnutím stačí vybrat, které zprávy chcete obnovit, a poté vpravo dole klepnout na tlačítko Recover. Nakonec si vyberte, kam se zprávy mají uložit a stiskněte Recover. Tímto jste úspěšně obnovili ztracené zprávy z vašeho iPhonu.

Závěr

Podařilo se vám nějakým způsobem na vašem iPhonu ztratit data? Popřípadě došlo k poškození vaší iTunes zálohy anebo potřebuje získat data ze zálohy na iCloudu? Pokud jste si byť jen na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, tak rozhodně využijete aplikaci Apeaksoft iPhone Data Recovery. S využitím této aplikace můžete velmi jednoduše obnovit veškerá ztracená data jak z vašeho iPhonu, iPadu a iPodu, tak také ze zálohy iTunes či zálohy na iCloudu. Jednoduše aplikaci spustíte, připojíte váš iPhone, spustíte skenování, vyberete si data k obnovení a je hotovo. Obnovení ztracených dat tak nikdy nebylo jednodušší a z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi aplikace Apeaksoft iPhone Data Recovery již několikrát pomohla, a to nejčastěji u iPhonu, který kompletně selhal a bylo nutné jej obnovit do továrního nastavení. Pomoci však dokáže v mnoha dalších případech.

apeaksoft iphone data recovery

20% sleva!

Apeaksoft iPhone Data Recovery je ke stažení k dispozici zdarma, každopádně pokud chcete využívat jeho funkce, je nutné si zakoupit licenci. Je důležité zmínit, že aktuálně můžete veškeré licence sehnat s 20% slevou, což je rozhodně fajn. Licence na jeden měsíc pro jeden Mac vás tak vyjde na 931.69 korun, doživotní licence pro jeden Mac pak na 1631.33 korun. A pokud potřebujete doživotní licenci na rovnou tři Macy, tak zaplatíte 3263.82 korun. S nákupem tedy rozhodně neotálejte, jelikož je tato akce časově omezená. Apeaksoft iPhone Data Recovery vám každopádně s chladnou hlavou mohu doporučit.

Apeaksoft iPhone Data Recovery stáhnete zde

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více



.