Zavřít reklamu

Hry ze série Jackbox Party Pack patří už mnoho let mezi stálice různých herně laděných večírků. Sbírky jednoduchých multiplayerových hříček, které hrajete se svými přáteli pomocí svých telefonů, se nyní dočkaly již osmého dílu. Ten přidává do moře kreativních miniher z předchozích dílů dalších pět kousků, a ty se podle prvních reakcí opět velmi vydařily.

První z nových her je variace na staré dobré čmárání Drawful, tentokrát s přízviskem Animate. V tom se bude tři až deset hráčů snažit nakreslit dle náhodného zadání ne jeden, ale dva na sebe navazující obrázky, ze kterých hra posléze sestaví velmi primitivní animaci. Druhou novou hrou je The Wheel of Enormous Proportions. V podivné verzi vědomostní soutěže se s až dalšími sedmi soupeři utkáte o to, kdo získá co největší díl magické tváře uprostřed kola. Na vítěze přitom čeká šance nechat si zodpovědět jakoukoliv otázku.

Ve třech až deseti hráčích se můžete zapojit do hledání zaměstnání v minihře Job Job. V ní se ocitnete na pracovním pohovoru, v němž se při odpovídání otázek budete muset řídit odpověďmi svých protihráčů. V minihře The Poll Mine se vyřadí dva až deset hráčů, kteří budou po zodpovězení ankety tipovat, jak odpovídali ostatní přítomní. Poslední novinku představuje hříčka Time to Murder, která se veze na popularitě žánru sociálních dedukcí. V ní budete ve čtyřech až osmi lidech přicházet pomocí čmáranic s nápovědou, kdo je mezi vámi vrahem.

  • Vývojář: Jackbox Games Inc
  • Čeština: Ne
  • Cena: 22,49 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series S|X, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: OSX 10.12 nebo novější, dvoujádrový procesor na frekvenci 2,66 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta řady GeForce 500 nebo Radeon 5000, 3 GB volného místa na disku

 Hru Jacbox Party Pack 8 můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více