Zavřít reklamu

Nadešel okamžik, na který mnoho „obchodníků“ z Aukra a dalších stránek čekala. Dev Team dnes vydal utilitu yellowsn0w 0.9.1 beta. Tento program slouží k odblokování iPhone 3G s basebandem 02.28.00, což je iPhone 3G s nejnovější verzí firmware 2.2. Aplikace zatím nepodporuje PIN kódy a pokud používáte aplikace ze SIM Toolkitu, tak Vám odblokování občas zazlobí. Stáhnout si ji můžete na stránkách Dev Teamu.

Co to tedy znamená? Očekávám, že se na Aukru objeví několik prodejců, kteří budou obchodovat s levně nakoupenými kousky z eBaye či nějakým jiným způsobem. Pokud si tedy plánujete kupovat mobil tímto způsobem, tak Vás varuji před tím, že takto koupený mobil nebudete moci reklamovat v ČR. Buďte tedy na pozoru. Osobně moc nevidím důvod ke kupování si mobilu v zahraničí, jelikož naši operátoři nastavili celkem příznivé ceny, telefony jsou odblokované a 2 roky záruky se hodí vždycky. Na druhou stranu Vám tato utilitka nabízí možnost koupit si nějaký levný bazarový kousek iPhone 3G ze zahraničí.

Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.