Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Pan Magoo

Pana Magoo má každý rád! Tento veselý chlapík vždy ochotně nabídne pomoc. Jelikož si však neuvědomuje, že zoufale potřebuje brýle, působí jednu katastrofu za druhou!

Miliardy (nové epizody)

Fanoušky seriálu Miliardy zajisté potěší možnost sledování nových epizod šesté řady. Drama o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Geniální král spekulativních investičních fondů Bobby „Axe“ Axelrod a drzý státní zástupce Chuck Rhoades hrají nebezpečnou hru, v níž jde o miliardy. A vítěz bere vše!

Stále v kurzu

Stále v kurzu (Hacks) je brutálně upřímný a nesmírně vtipný půlhodinový seriál o konfliktním vztahu mezi skvělou komičkou a její začínající partnerkou.

The Happos Family

Mladší diváci si přijdou na své u nových epizod animovaného seriálu The Happos Family. Tento pohodový seriál vypráví příběhy ze života skupiny roztomilých hrošíků, kteří společně žijí v safari parku. V programové nabídce streamovací služby HBO Max najdete v současné době dvě řady tohoto seriálu.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.