Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriály. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Teorie her s Bomanim Jonesem

Na HBO Max můžete o víkendu zhlédnout novou epizodu seriálu Teorie her s Bomanim Jonesem. Novinář a komentátor Bomani Jones, držitel ceny Emmy, v tomto pozdně večerním seriálu zajímavým způsobem analyzuje aktuální dění ve světě sportu.

K.O. OK! Prostě koukej

Koukejova největší touha je stát se tím nejlepším hrdinou! Pod vedením svých nových kolegů, ultrahrdinského šéfa a jeho
supermocné mámy má k dispozici veškerou motivaci a podporu, která mu na jeho cestě pomůže. Na HBO Max si tento víkend můžete pustit nové díly třetí řady tohoto seriálu.

Malujeme s Johnem

Z části meditativní lekce, z části neformální rozhovor, v každé epizodě seriálu MALUJEME S JOHNEM najdeme Lurieho u
stolu, kde zdokonaluje svou složitou techniku akvarelu a sdílí úvahy o životě.

Sportovní talent: Návrat

Nadějná tenistka z Beverly Hills a skvělý baseballový hráč z Chicaga vstupují do světa vysokoškolského sportu a vyrovnávají
se s úspěchy, problémy, sexem i nově nabytou volností na prestižní černošské univerzitě.

Dobrák Mike

Mike je vychovaný pejsek, který každé ráno vstává s jedinou myšlenkou: jak zapůsobit na sousedovic fenku Iris. Bohužel k jeho smůle se vždy v nejméně vhodný okamžik objeví želví trio, kotě a dva potížisté v podobě mývalů.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.