Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max je skvělým místem nejen pro sledování filmů, ale také seriálů. Na rozdíl od filmů se zde programová nabídka seriálů nerozrůstá tak rychle, to ale neznamená, že zde v tomto směru nenajdete zajímavý obsah. Které seriály a nové řady byste si neměli nechat ujít?

Zvláštní jednotka – Wellington Paranormal

Detektivové Minogue a O’Learyová odvezou na stanici mladou ženu, aniž by věděli, že je posedlá démonem. S pomocí komisaře Ruawaie Maaky se jim podaří démona vymítit a zrodí se zvláštní jednotka – Wellington Paranormal. Na HBO Max můžete nyní nově sledovat další epizody čtvrté řady tohoto seriálu.

Odkaz

​​Po menší přestávce se na HBO Max můžete podívat také na nové díly seriálu Odkaz. V posledních deseti letech uchvátili hrdinové a padouši ze seriálů Upíří deníky a The Originals diváky po celém světě. Jejich dědictví znovu ožilo v napínavém seriálu Odkaz o další generaci nadpřirozených bytostí navštěvujících školu pro nadané.

Mimino

Děti jsou radost a smysl života. Nebo ne? Pokud se chcete na mateřství podívat z tak trochu jiné stránky, můžete zvolit Mimino – černou komedii o mateřství z pohledu ženy, která se matkou nikdy stát nechtěla.

Metalokalypsa

Deathmetalová kapela Dethklok má hluboký vliv na své fanoušky, kteří berou její texty vážně a dělají vše, o čem zpívají. Úřady
se obávají vlivu skupiny a snaží se ji zničit pochybnými prostředky.

Slovani

Seriál, zasazený do sedmého století, sleduje osudy obyvatel Karpatské kotliny. Hradiště Velký stůl a Furnau, kde se příběh
odehrává, se navzájem potřebují kvůli obchodu, ale mocenské zájmy a tlak příchodu loupeživých Avarů je přivádějí do
konfliktu…

.