Zavřít reklamu

Kvalitní zpracování a stylový design. I tak lze v krátkosti charakterizovat populární značku Bang & Olufsen, která má na svědomí několik povedených sluchátek a reproduktorů. Právě ty nyní v rámci Black Friday akcí padly do zajímavých slev a lze je tak pořídit za nejnižší ceny.

BeoPlay H9i

Bezdrátová náhlavní sluchátka s líbivým designem a kvalitní zvukovou reprodukci díky Bang & Olufsen Signature Sound. Taková jsou BeoPlay H9i, která kromě zmíněného nabízí pokročilé aktivní potlačení okolního hluku a také Transparency režim pro chvíle, kdy potřebujete slyšet okolí. Unikátní je i senzor přiblížení, který automaticky pozastaví přehrávání a poté jej opětovně spustí. Při dlouhodobém používání potěší měkké polštáře přes uši z jehněčí kůže a pěny s adaptivní pamětí. Sluchátka také podporují dotyková gesta pro přijímání hovorů, přeskakování skladeb nebo pro přizpůsobení hlasitosti. Při zapnuté funkci ANC vydrží BeoPlay H9i až 18 hodin bezdrátového přehrávání, nebo až 23 hodin pouze s Bluetooth. Pro delší čas na cestách můžete snadno ve sluchátkách vyměnit dobíjecí baterii nebo dokonce připojit audio kabel přes 3,5 mm jack.

BeoPlay A1

Malý, lehký, ale hlasitý. BeoPlay A1 představuje bezdrátový reproduktor s výkonem 2 x 140 W, který nabízí živý zvuk True360 pro vyvážení rozptýlení hudby do okolí. Je natolik malý, že se vejde do dlaně a snadno jej tudíž vměstnáte do tašky nebo dokonce do kapsy. Jeho hliníkové šasi nejenom že působí elegantně, ale také nabízí vyšší ochranu a odolnost proti stříkající vodě a prachu. Reproduktoru nechybí ani mikrofon pro uskutečňování hovorů nebo pro aktivaci Siri a dalších hlasových asitentů. Při střední hlasitosti vydrží BeoPlay A1 přehrávat hudbu až 24 hodin.

BeoPlay E8

BeoPlay E8 představují přímou konkurenci pro AirPods. Od sluchátek z dílny Applu se ale liší zpracováním, barevnými variantami a možnostmi nastavení – zejména umožňují ovládat hlasitost pomocí dotykového gesta. Mnozí se také shodují, že BeoPlay E8 ve srovnání s AirPods nabízí podstatně kvalitnější zvukovou reprodukci. A mimo to je výhodou, že pouzdro k nim přibalené podporuje bezdrátové nabíjení.

BEOPLAY-E8-Charcoal-Sand-15

Kromě výše uvedených je v rámci Black Friday zlevněná dvojice dalších sluchátek značky Bang & Olufsen. Konkrétně jde o BeoPlay H9i a také o druhou generaci BeoPlay E8. Kompletní nabídku najdete na odkazu níže.

.