Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pořídit si jedny z nejkvalitnějších sluchátek určené pro běžné uživatele se teď opravdu vyplatí. Beoplay H95 jsou vlajkovkou dánské značky Bang & Olufsen, jejichž produkty patří mezi ty nejvýběrovější, jaké si vůbec můžete koupit. Mobil Pohotovost srazila původní cenu na polovinu a vymazlená sluchátka vytvořená jako limitka na oslavu 95. výročí založení společnosti jsou tak nyní k dostání za 11 111 Kč, tedy v tuto chvíli za nejnižší cenu na trhu. Pozor, tato cena je platná pouze do 27. 11. 2022.

1520_794_jablickar_1

Prémiové materiály a luxusní komfort 

Luxusní bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay H95 s aktivním potlačením hluku poskytnou maximální zvukový zážitek a dokonalý komfort díky pečlivě vybraným materiálům a detailnímu zpracování. Magnetické náušníky jsou potažené jemnou jehněčí kůží, díky které jsou sluchátka při poslechu dokonale komfortní. Vnitřní stranu hlavového mostu polstruje příjemná paměťová pěna, vnější stranu pokrývá prémiová a odolnější hovězí kůže. Měniče v mušlích jsou vyrobené z 40mm titanu. Exkluzivitu sluchátkům dodává také prémiové balení v hliníkovém boxu, který zároveň slouží i jako odolné pouzdro na sluchátka při cestování. Bang & Olufsen Beoplay H95 je zkrátka jedinečný, stylový a do posledního detailu promyšlený produkt s puncem luxusu.

1520_794_lsa_2

50 hodin špičkového poslechu

Sluchátka Bang & Olufsen Beoplay H95 disponují skvěle fungující adaptivní ANC technologií, tedy aktivním potlačením okolního hluku. Adaptivita ANC se dokonale přizpůsobí vašemu prostředí, a vy si tak můžete vychutnat špičkovou kvalitu reprodukované hudby nebo vyřídit telefonní hovory naprosto bez rušivého hluku. Výdrž baterie slibuje až 38 hodin nepřetržitého přehrávání se zapnutým ANC. Pokud ANC vypnete, výdrž se prodlouží až na neskutečných 50 hodin, což je v porovnání například s AirPods Max o 30 hodin více. Udělejte sobě nebo někomu blízkému radost a pořiďte si tento unikátní kousek nyní nejvýhodněji. Akční cena 11 111 Kč platí v rámci Black Friday pouze do 27. 11. 2022.

1520_794_lsa_3

Prohlédněte si i další zlevněné produkty Bang & Olufsen.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.