Zavřít reklamu

Dnešní souhrn dne bude opět věnovaný jedné jediné, zato však poměrně významné události. Společnost GoPro totiž dnes oficiálně představila svůj nejnovější přírůstek do rodiny akčních kamery – model s názvem GoPro HERO10 Black, osazený zbrusu novým procesorem GP2. Co zajímavého tato novinka přináší?

GoPro HERO10 Black je oficiálně tu

Společnost GoPro včera oficiálně představila novou generaci svých akčních kamer – model GoPro HERO10 Black. Nejnovější přírůstek do rodiny akčních kamer GoPro se může pochlubit novým procesorem, který mu propůjčuje ještě lepší možnosti. GoPro HERO10 Black umožní svým majitelům natáčení záběrů v lepším rozlišení, kvalitnější stabilizaci obrazu, nebo třeba automatické nahrávání videí na cloud v průběhu nabíjení kamery. GoPro HERO10 Black také díky novému procesoru nabídne rychlejší, hladší chod.

GoPro HERO10 Black nabízí možnost natáčení 5,3K záběrů při 60fps, stejně jako natáčení záběrů ve 4K120 a 2.7K240. Díky novému procesoru GP2 se tato novinka může pochlubit výrazným nárůstem výkonu, a v případě aktivního GoPro předplatného také již zmíněnou možnost nahrávání obsahu na cloud v průběhu nabíjení. Předplatitelé mají rovněž nárok na slevu na tuto novinku. Mezi další skvělé novinky, které kamera GoPro HERO10 Black nabízí, patří dále třeba také vylepšená stabilizační funkce HyperSmooth 4.0, která umožní ještě kvalitnější živé streamování. Samozřejmostí je vodotěsnost do deseti metrů, možnost pořizování fotografií v rozlišení 23 MP, lepší kvalita záběrů, pořízených při zhoršeném osvětlení, nebo třeba rychlejší přenos dat při připojení prostřednictvím USB kabelu.

Kromě automatického nahrávání do cloudu v průběhu nabíjení umožní GoPro HERO10 Black také možnost přenosu obsahu přes USB kabel nebo přes aplikaci Quik. GoPro HERO10 Black dále umožní natáčení časosběrných záběrů i v nočním režimu, osminásobné zpomalené záběry v rozlišení 2,7K, hladší přehrávání pořízených záběrů na LCD displeji kamery nebo třeba také možnost zachycení záběru třicet sekund před stisknutím spouště. S GoPro HERO10 Black si dále budete moci přesně naplánovat zahájení natáčení, pořizovat živé sekvence složené až z pětačtyřiceti snímků nebo nastavit dobu, po kterou má probíhat natáčení. Objektiv kamery je vybaven 23,6MP senzorem, u GoPro HERO10 Black samozřejmě nechybí ani kvalitní LCD displej a integrovaný mikrofon. Cena kamery pro zákazníky bez předplatného je na oficiálním webu GoPro stanovena na 499,99 dolaru, s předplatným pak činí 389,99 dolaru. Na Alze je možné GoPro HERO10 Black pořídit za 13 419 Kč.

Nové GoPro HERO10 Black koupíte zde

.