Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět na stránkách Jablíčkáře přinášíme náš pravidelný souhrn spekulací, souvisejících se společností Apple. Tentokrát v něm po delší odmlce bude řeč o sluchátkách, konkrétně o bezdrátových Beats Studio Buds v nových barevných provedeních. Druhá část souhrnu pak bude věnována ohebnému iPhonu.

 

Nové Beats Studio Buds na obzoru?

Do portfolia výrobků společnosti Apple zdaleka nepatří jen chytré telefony, tablety či počítače, ale například také sluchátka, a to jak AirPody, tak i sluchátka produktové řady Beats. Právě nových modelů bezdrátových sluchátek Beats bychom se mohli v dohledné době dočkat. Tvrdí to leaker Jon Prosser, podle kterého cupertinská společnost v současné chvíli pracuje hned na třech nových barevných variantách tohoto modelu sluchátek.

Beats Studio Buds barvy

Nové barevné odstíny sluchátek Beats Studio Buds by podle Jona Prossera měly nést názvey Moon Gray, Ocean Blue a Sunset Pink. Přesné datum Prosser neuvádí, pouze zmiňuje, že se nových barev dočkáme „již brzy“. V souvislosti s únikem údajného renderu zmíněných sluchátek, který můžete vidět na obrázku nad tímto odstavcem, se ale objevují také spekulace, že by Apple mohl podobné tvary i barvy aplikovat i na budoucí generaci svých bezdrátových sluchátek AirPods Pro. Nechme se překvapit, jaké novinky v tomto směru přinese blížící se červnová WWDC.

Jak to bude s ohebným iPhonem?

Již poměrně dlouhou dobu se také spekuluje o budoucím ohebném iPhonu. Informace o tom, jakou by měl mít podobu nebo kdy bychom se mohli dočkat jeho oficiálního vydání, se ale vzájemně velmi liší, a také se poměrně často mění. Počátkem tohoto měsíce se známý analytik Ming-Chi Kuo nechal v souvislosti s budoucím ohebným iPhoonem slyšet, že si Apple dá s jeho vydáním na čas, a prozradil také detaily o jeho možné podobě.

V galerii si můžete prohlédnout nejrůznější koncepty ohebného iPhonu:

Kuo uvádí, že se ohebného iPhonu s největší pravděpodobností nedočkáme dříve než v roce 2025, přičemž stejného názoru je také analytik Ross Young. Ming-Chu Kuo také ve svém nedávném příspěvku na sociální síti Twitter uvedl, že by ohebný iPhone měl být hybridem mezi standardním iPhonem a iPadem.

.