Zavřít reklamu

Zatímco ve většině zemí světa mají oslavy nového roku za sebou, v Číně na své nejvýznamnější svátky v roce teprve čekají. Už zkraje února bude nejlidnatější země světa slavit Čínský nový rok a právě pro tuto příležitost si Apple přichystal i jednu exkluzivitu – speciální edici sluchátek Beats Solo3 wireless.

Apple spolu s blížícími se čínskými svátky zveřejnil vlastní tipy na dárky, kde kromě iPhonu XS Max, iPhonu XR, Apple Watch a nového iPadu Pro vyzdvihuje také bezdrátová sluchátka Beats Solo3. Speciálně pro tamní uživatele si ale kalifornská společnost přichystala doposud neuvedenou barevnou variantu silver wing grey (v překladu stříbro-šedé křídlo), která je doplněna o zlaté prvky.

Speciální edice sluchátek bude dostupná jen na čínském trhu za cenu v přepočtu 7 500 Kč. Nicméně na oslavy Čínského nového roku cestují do země stovky tisíc turistů a pokud budou mít o jedinečnou variantu Beats Solo3 wireless zájem, mohou si sluchátka zakoupit v některém Apple Storu, případně na oficiálních stránkách společnosti.

V poslední letech se stává již pomalu tradicí, že Apple ku příležitosti oslav čínských svátků uvede na trhu speciální produkt. V minulých letech například představil červený řemínek pro Apple Watch nebo dokonce k vybraným nákupům rozdával sluchátka Beats zdarma.

Beats Solo3 china

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.