Zavřít reklamu

I přesto, že se ve všech rozšířených operačních systémech nachází nespočet nativních programů, které můžete využít k různým činnostem, tak se v určitých případech můžete ocitnout v situaci, kdy předinstalované programy jednoduše nedostačují. Zmínit lze například Malování ve Windows – to vám postačí k základním funkcím, pokud však chcete s grafikou pracovat na profesionální úrovni, musíte sáhnout po Photoshopu. Ve spolupráci se společností Digiarty, která vyvíjí nespočet různých a hlavně užitečných programů, jsme si pro vás v rámci akce Back to School připravili mnoho skvělých a pokročilých programů, které můžete stáhnout naprosto zdarma.

digiarty 2020 back to school

Stáhněte si 12 špičkových programů v rámci akce Back to School naprosto zdarma

Čas od času se na našem magazínu objeví nějaká ta recenze programů od Digiarty a je nutné podotknout, že prakticky vždy tyto programy fungovaly naprosto skvěle. V rámci zmíněné akce Back to School však nenajdete jen programy od Digiarty. Tato společnost se rozhodla kooperovat s dalšími podobnými společnostmi, díky čemuž mohl vzniknout balíček dvanácti skvělých aplikací, dohromady v hodnotě přes 1000 dolarů. Na stránky akce Back to School se můžete jednoduše přesunout pomocí tohoto odkazu. Každý jeden z dvanácti programů bude postupně k dispozici zdarma ke stažení po dobu několika dní. Vždy po několika dnech se program zdarma obmění a bude k dispozici jiný. Níže najdete seznam všech programů, které budou k dispozici, společně s datem, během kterého je budete moci stáhnout zdarma:

 1. WinX HD Video Converter Deluxe  (od 19. 9.)
 2. Sticky Password Premium (18. 8. – 21. 8.)
 3. WinX DVD Ripper Platinum (21. 8. – 23. 8.)
 4. Advanced SystemCare 13 (24. 8. – 26. 8.)
 5. WinX MediaTrans (27. 8. – 29. 8.)
 6. Glary Utilities Pro (30. 8. – 1. 9.)
 7. Image-Editing software Suite (2. 9. – 4. 9.)
 8. Ashampoo Backup 2020 (5. 9. – 7. 9.)
 9. WinX DVD Copy Pro (8. 9. – 10. 9.)
 10. WiseCare 365 Pro (11. 9. – 13. 9.)
 11. FileWhopper (14. 9. – 16. 9.)
 12. Fotor (17. 9. – 19. 9.)

Pokud máte o výše uvedené programy zájem a chcete si je stáhnout zdarma, tak stačí, abyste se přesunuli na stránky akce. Jakmile tak učiníte, tak se vám otevře malé okno. Do textového pole v tomto okně zadejte vaši e-mailovou adresu, popřípadě se přihlaste pomocí jedné ze sociálních sítí, a poté je hotovo. Nutno podotknout, že každý den je k dispozici pouze 1000 kopií, které velmi rychle mizí. Vždy je tedy nutné si pospíšit, aby se dostalo i na vás. V případě, že se do první vlny 1000 kopií nevlezete, tak nezoufejte. U jednotlivého programu se vždy nachází časový údaj, kdy bude k dispozici dalších 1000 kopií – stačí si tedy nastavit připomínku a program poté jednoduše stáhnout zdarma. K dispozici jsou jak programy pro Windows, tak programy pro macOS.

.