Zavřít reklamu

Dělat PR pro superhrdiny musí být skutečné peklo – po každé honičce v batmobilu totiž zbývá po městě více sutin než po válečných náletech a když se Superman neohrabaně ožene rukou po mouše, padají k zemi celé městské čtvrti. Naštěstí pro personální agentury nejsou superdrdinové skuteční. Nejčastějším zločinem, se kterým se tak musí vyrovnávat je to, že se někdo stal obětí pravidelných krádeží jídla z firemní ledničky. Kdyby ovšem v našem světě lidé se superschopnostmi existovali, určitě by se na ně řada takových lidiček navěsila. A manažera by zjevně ocenil i hlavní hrdina hry Hero Among Us, který se musí o svých činech rozhodovat úplně sám.

Samozřejmě hrdinovi v jednotlivých volbách pomůžete jakožto hráči vy. Hero Among Us vás tak přímo postaví do role superhrdiny, který ale nemá neomezené množství síly, a ani nemůže být na několika místech najednou. Musí si tak pečlivě vybírat, kde zasáhne. Vaším úkolem pak nebude pouze zabraňovat přírodním katastrofám, do cesty se vám totiž postaví diplomatické neshody mezi národy, a dokonce i mocní superpadouši. Čelit jim budete díky řadě unikátních schopností, jež si postupně odemknete během hraní.

Na začátku vám Hero Among Us dá vybrat mezi třemi typy hrdinů. Hrát můžete za inspirativního Vigilanteho, Speedstera se schopnostmi jednat v bezčasí, anebo za super inteligentního Geniuse. Ať už si vyberete kteréhokoliv z nich, připravte se na těžké volby, které se vám budou snažit ukázat, že svět není černobílý a každé rozhodnutí může někomu ublížit. Vývojáři plánují hru i po vydání dále podporovat. Během následujících měsíců tak dorazí noví hrdinové, speciální události a další herní obsah.

Hru Hero Among Us můžete zakoupit zde

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více