Zavřít reklamu
iWant

Stránky Applu prozradily velikosti, barvy a verze nových Apple Watch Series 4

iWant

Apple dnes odpoledne vypnul Online Store a začal tak své webové stránky připravovat na příchod nových produktů, jež za necelou hodinu představí. Při té příležitosti však v XML souboru sitemapy stránek prozradil hned několik informací o chystaných produktech. Dozvěděli jsme se tak přesné názvy, barevné i kapacitní varianty všech nových iPhonů. Kódy však odhalily i několik zajímavostí o chystaných Apple Watch Series 4.

Čtvrtá série hodinek přijde v nových velikostech – 40 mm a 44 mm. Oproti současným 38 mm a 42 mm se tak jedná o poměrně znatelný nárůst, který je zapříčiněn hlavní zúžením postranních rámečků okolo displeje. Velikost těla by totiž měla zůstat totožná jako u loňské generace a stejně tak by s novým modelem měly být kompatibilní všechny současné řemínky.

Potvrzena je taktéž existence GPS a LTE variant hodinek, přičemž na českém trhu se pravděpodobně bude prodávat pouze první zmíněná. Modely z hliníku budou opět dostupné v barvách Space Gray, Silver a Gold. Chybět nebude ani model z nerezové oceli, včetně modelů vzniklých v kolaboraci s Nike a Hermes. Kódy však nenaznačovaly existenci keramických Apple Watch Edition, a tak se zdá, že v případě Series 4 s nimi Apple již nepočítá.

zdroj: allthings.how