Zavřít reklamu
iWant

Applu unikly názvy, barvy i kapacity všech nových iPhonů [aktualizováno]

iWant

Do začátku dnešní konference „Gather Round“ zbývá už jen několik málo hodin a právě proto Apple před několika desítkami minut vypnul svůj Online Store. Aktuálně tak na stránkách Applu probíhají změny, kdy společnost přidává nové produkty do nabídky, aby měla na večer vše nachystané. Při té příležitosti však omylem odhalila názvy všech tří nových iPhonů.

Vývojářům se totiž z XML souboru sitemapy stránek podařilo zjistit, jaké novinky si společnost přichystala. Konkrétně tak vyšly najevo oficiální názvy všech tří chystaných iPhonů. Telefony dostanou označení iPhone Xr, iPhone XS a iPhone XS Max.

První zmíněný přitom bude levnější 6,1palcový model, který bude nabízen hned v několika barevných variantách. Řádky kódů prozrazují, že telefon bude dostupný v černé, bílé, červené, žluté, korálové a modré. Kromě zmíněného se odhalila i nabídka kapacitních variant – telefon bude nabízen se 64GB, 128GB a 256GB úložištěm.

Aktualizace: iPhone Xs skutečně nabídne displej s uhlopříčkou 5,8 palce. Větší iPhone Xs Max pak bude disponovat 6,5palcovým displejem. Ze sitemapy se nově také dozvídáme barevné a kapacitní varianty těchto dvou modelů. Oba modely budou nabízeny v černé, stříbrné a nově také ve zlaté. Přibude i nová kapacitní varianta 512 GB, která se do nabídky postaví vedle současných 64 a 256 GB.

zdroj: Allthings.how