Zavřít reklamu

Před deseti měsíci navázal Evernote spolupráci s německým mobilním operátorem Deutsche Telekom, jehož uživatelům nabízel své prémiové služby zdarma. Nyní Evernote oznámil, že se spolupráce rozšiřuje do dalších 12 zemí, včetně České republiky.

evernote-telekom

V České republice vlastní německá korporace mobilního operátora T-Mobile a právě jeho uživatelé se mohou těšit na půlroční účet Evernote Premium zdarma. Stačí mít v iPhonu SIM kartu od T-Mobile, spustit aplikaci Evernote a ta vám již sama nabídne bezplatné povýšení na Premium verzi. Běžně stojí tato verze 5 eur měsíčně nebo 40 eur ročně.

Evernote je populární poznámkovou aplikací a ve své Premium verzi nabízí offline prohlížení poznámek, editování poznámek v týmu, možnost zaheslování dokumentů, vyšší nahrávací kapacitu, chytřejší vyhledávání a prezentaci poznámek.

evernote-premium

Vedle České republiky rozšiřuje Evernote tento program pro operátory patřící pod Deutsche Telekom také do Albánie, Černé Hory, Chorvatska, Maďarska, Makedonie, Řecka, Nizozemska, Polska, Rumunska a Slovenska.

Za tip děkujeme Kristiánu Lacovi.

Zdroj: Blog Evernote

[app url=“https://itunes.apple.com/cz/app/evernote/id281796108?mt=8″]

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.