Zavřít reklamu

Tenisový svět v současné době upíná svůj zrak na zrovna rozehrané US Open a hlavně na Novaka Djokoviće, který se může zapsat do historie jako první muž, jež zvládne během jediného kalendářního roku vyhrát všechny grand slamy. Právě takové příběhy o hráčích větších než život dělají z tenisu jedinečný sport. Přesto se v herním průmyslu zatím nezvládl pořádně uchytit. Komplikované převádění specifických taktik a drobných variací úderů se přece jenom špatně převádí do jednoduchých kontrolních schémat. Tenhle problém řeší vývojáři z Rebound CG po svém, namísto simulátoru hráče postavili manažerský simulátor.

Tennis Manager 2021 startuje na macOS zcela novou sérii. Po několika měsících ve fázi předběžného přístupu si ale titul vybudoval dostatečné sebevědomí, aby potenciálním zákazníkům nabídl svou plně vybroušenou verzi. V ní se stanete majitelem tenisové akademie, který dostává za úkol sestavit co nejlepší možný tým tenistů a se svou skvadrou postupně ovládnout ty nejprestižnější turnaje na celém světě. Vaše talenty pak budete zevrubně trénovat, a to jak pomocí vylepšování jejich fyzických dispozic, tak i šprtáním co nejefektivnějších herních taktik.

Tenisové zápasy pak můžete simulovat stiskem jediného tlačítka, nebo sledovat v reálném čase v prostředí grafického enginu. Neuvidíte zde sice ta největší tenisová jména, ale i přes to se vývojářům podařilo získat licence na některé známější hvězdy. Zahrát si tak můžete například proti Gael Monfilsovi. Jestli máte elegantní sport rádi, ale stále váháte s koupí, můžete si vyzkoušet i mobilní verzi titulu, která je k dispozici na App Storu zcela zdarma.

  • Vývojář: Rebound CG
  • Čeština: Ne
  • Cena: 39,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, iOS, Android
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.15 nebo novější, Intel Core 2 Duo na frekvenci 1,8 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta Intel HD Graphics 4000 nebo lepší, 3 GB volného místa na disku

 Hru Tennis Manager 2021 můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více