Zavřít reklamu

Výkonný ředitel Applu Tim Cook v tomto týdnu zamířil na návštěvu Německa, kde navštívil továrnu Seele, jež pro nový kampus společnosti dodává skleněné panely, a také se zastavil v redakci deníku Bild. Důvod jeho návštěvy znám není.

V redakci populárního bulvárního deníku Bild se Tim Cook objevil v úterý a mluvil s šéfredaktory listu Kaiem Diekmannem a Julianem Reicheltem. Proč se šéf Applu vydal právě do redakce Bildu, není jasné, ale je možné, že je to součást propagační kampaně Apple Watch, jejichž vydání se blíží.

Zatím sice není jasné, zda se hned od začátku budou jablečné hodinky prodávat také v dalších zemích mimo Spojené státy, ale podle nákladů, jež si Apple objednal, se zdá, že ano. Apple Watch měl ostatně Cook během své návštěvy Německa na ruce, a tak se s nimi zřejmě nezapomněl pochlubit.

V pondělí byl Tim Cook také v Augsburgu, kde sídlí firma Seele, která pro Apple vyrobila 2 400 obřích skleněných panelů pro futuristický kampus, jenž je nyní ve výstavbě. Tuto návštěvu potvrdil šéf Applu na Twitteru, kde si dnes vzpomněl také na Steva Jobse. Ten by oslavil 60. narozeniny.

Zdroj: 9to5Mac, Business Insider
.