Zavřít reklamu

Máte v okolí někoho, kdo vlastní AirPody? Pokud ano, tak pro vás máme skvělý tip na vánoční dárek – pouzdro na AirPods. Jedná se o nesmírně praktický dárek, který ocení prakticky každý, kdo bezdrátová sluchátka od Applu vlastní. Níže jsme si pro vás připravili několik zajímavých tipů na pouzdra pro AirPody. Stačí, abyste zjistili, zdali případný obdarovaný vlastní AirPody první, druhé či třetí generace, popřípadě AirPods Pro. Co se týče krytů první a druhé generace AirPods, tak ty je možné zaměnit.

AirPods 1. a 2. generace

AlzaGuard Protective Case

Pokud nakupujete na internetovém obchodě Alza.cz, tak zajisté znáte značku AlzaPower, pod kterou tento zmíněný obchod nabízí různé příslušenství pro mobilní telefony a další. Kromě této značky nabízí Alza.cz i AlzaGuard, pod kterou nabízí různé ochranné kryty či pouzdra, a to i na AirPods. Pokud chcete zakoupit levné, ale kvalitní silikonové pouzdro, tak rozhodně nešlápnete vedle s AlzaGuard Protective Case. Tento kryt je k dispozici ve čtyřech barvách a je zhotoven z TPU a polykarbonátu. Samozřejmostí je podpora bezdrátového nabíjení a v balení najdete i praktickou karabinu.

AlzaGuard Protective Case koupíte zde

Guess Silikonový Kryt

Jestliže hledáte dívčí kryt na AirPody, tak by se vám mohl líbit silikonový od značky Guess. Tento kryt je k dispozici ve dvou zbarveních, a to ve světle růžové a tmavě růžové. Jak už bylo zmíněno, tak je kryt zhotoven ze silikonu, tudíž si obdarovaná může být jistá tím, že své AirPody bez problémů ochrání, a to jak před pádem, tak před poškrábáním v kabelce či třeba v kapse. Na přední straně tohoto krytu se nachází branding značky Guess, nechybí ani stylový zlatý kroužek, pomocí kterého je možné kryt s AirPody k čemukoliv připevnit.

Guess Silikonový Kryt koupíte zde

Epico Outdoor Cover

Chcete obdarovanému na Vánoce pořídit pořádný silikonový kryt, který AirPody ochrání za každou cenu? Pokud jste si odpověděli kladně, tak by se vám mohl líbit kryt Epico Outdoor Cover. Tento kryt je k dispozici v celkově pěti barvách a je zhotoven z 2.5 milimetrů tenkého silikonu. Díky této hrubější vrstvě dokáže kryt AirPody ochránit i před pádem z výšky. I tento kryt disponuje karabinou, díky které je možné kryt s AirPody jednoduše připevnit například k batohu či k poutku u kalhot.

Epico Outdoor Cover koupíte zde

UAG Silicone Case

Perfektní a bezchybnou ochranu pro AirPody nabídne také pouzdro UAG Silicone Case. Jak už název napovídá, tak i tento kryt je zhotoven ze silikonu, který je ale v tomto případě antimikrobální. Navíc k tomu je povrch speciálně texturovaný, což zajišťuje lepší držení. UAG Silicone Case je k dispozici ve dvou zbarveních, a to v černém a v oranžovém. Nechybí podpora bezdrátového nabíjení, součástí krytu je i v tomto případě karabina, díky které je možné AirPody k čemukoliv přicvaknout.

UAG Silicon Case koupíte zde

AirPods 3. generace

AhaStyle kryt s LED indikací

I přesto, že jsme se představení nejnovějších AirPods třetí generace dočkali teprve nedávno, tak už jsou samozřejmě k dispozici různé pouzdra a kryty, které je možné zakoupit. Pokud si tedy obdarovaný nedávno AirPods 3 zakoupil, popřípadě pokud víte, že tato sluchátka na Vánoce najde pod stromečkem, tak rozhodně nešlápnete vedle koupí ochranného krytu AhaStyle. Tento kryt je zhotoven ze silikonu a zakoupit jej můžete ve čtyřech barvách. Silikon je široký 1,3 milimetrů, díky čemuž získáte ochranu proti pádu i poškrábání.

AhaStyle kryt s LED indikací koupíte zde

Epico Silicone Cover

Hledáte jednoduchý silikonový kryt pro AirPods třetí generace? Pokud ano, tak pro vás mám skvělý tip na Epico Silicone Cover. Tohle pouzdro je vyhotoveno ze silikonu o tloušťce 1 milimetr a váží pouhých 8 gramů. Potěší vás ale především tím, že je k dispozici v celkově šesti barevných variantách. Samozřejmostí je u tohoto krytu plná podpora bezdrátového nabíjení. Na přední straně tohoto pouzdra se nachází vyobrazené logo značky Epico. Díky krytu Epico Silicone Cover je možné ochránit AirPody 3 před poškrábáním, ale i pádem.

EPICO Silicone Cover koupíte zde

UAG Standard Issue Silicone Case

Znáte někoho, kdo je velice nešikovný a vlastní AirPody třetí generace? Pokud u tohoto člověka existuje veliké riziko toho, že by mohl svá nová sluchátka od Applu upustit častěji než kdokoliv jiný, tak ho na Vánoce obdarujte parádním pouzdrem UAG Standard Issue Silicone Case. Tento silikonový kryt je k dispozici v hned čtyřech barvách, ze kterých si zajisté vyberete tu, která bude obdarovanému sedět nejvíce. Zmínit dále musíme speciální texturovaný povrch, díky kterému se kryt lépe drží, společně s karabinou, kterou lze využít k připnutí AirPodů k batohu či k poutku na kalhotech.

UAG Standard Issue Silicone Case koupíte zde

Nomad Modern Leather Case

Pokud sháníte kryt na AirPody třetí generace pro jedince, který má rád luxusní výrobky a kůži, tak jste právě nyní našli ideálního adepta na vánoční dárek. Jedná se o pouzdro Nomad Modern Leather Case, které je vytvořené z vysoce kvalitní americké Horween kůže. Tato kůže dokáže ochránit AirPody 3 před poškrábáním a pády a po čase si vytvoří vlastní unikátní patinu. Nechybí podpora bezdrátového nabíjení a velmi luxusní vzhled, který si milovník luxusních výrobků zamiluje. U tohoto krytu najdete logo Nomad na horní straně.

Nomad Modern Leather Case koupíte zde

AirPods Pro

AlzaGuard Silicon Polkadot Case

Již na začátku tohoto článku jsme si ukázali první kryt od značky AlzaGuard, která patří pod internetový obchod Alza.cz. Pokud se kryty od této značky zalíbily, tak mám dobrou zprávu, jelikož jsou k dispozici i na AirPods Pro. Naším tipem je v tomto případě kryt AlzaGuard Silicon Polkadot Case, tedy silikonový kryt, který se oproti těm ostatním liší svými neprůchozími kulatými otvory na těle. Při výběru si můžete zvolit jednu z osmi dostupných barev, společně s tímto krytem můžete využít také karabinu. Kompatibilita s bezdrátovým nabíjením je samozřejmostí.

AlzaGuard Silicon Polkadot Case koupíte zde

Epico Silicone Cover

V případě, že se vám výše zmíněné pouzdro s tečkami na těle nelíbí a hledáte ucelený design, tak se vám bude líbit pouzdro Epico Silicone Cover. Tohle pouzdro je zhotoveno z tenkého silikonu, což zaručuje opravdu nízkou váhu – konkrétně pouhých 12 gramů. Tento kryt dokáže AirPods Pro ochránit před poškrábáním, ale také před znečištěním či pády. Vybrat si můžete jednu z osmi dostupných barev, mezi které se řadí například červená, růžová, bílá, černá nebo modrá. Nechybí podpora bezdrátového nabíjení a viditelnost LED diody.

EPICO Silicone Cover koupíte zde

Njord byELEMENTS

Potrpí si obdarovaný na luxusní doplňky a vlastní AirPods Pro? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, tak pro vás mám perfektní tip na vánoční dárek. Jedná se o luxusní a prémiový kryt na AirPods Pro s označením Njord byELEMENTS. Tento kryt je vyhotoven z islandské lososové kůže, která je hladká a rafinovaná na dotek. Tato kůže je vyráběna s nulovou uhlíkovou stopou a můžete si být jistí tím, že AirPody Pro obdarovaného udrží ve stoprocentním stavu, a to i v případě pádu. Vybrat si můžete z celkově čtyř dostupných barev.

Njord byELEMENTS koupíte zde

Epico Carbon Case

Karbon je materiál, se kterým se často setkáváme leckde. Pravdou ale je, že ve většině případech se jedná pouze o nějakou formu imitace či texturu. V případě, že znáte někoho, kdo by na Vánoce pod stromečkem ocenil opravdový kryt na AirPods Pro z uhlíkových vláken, tak zbystřete. Přesně takový kryt totiž nabízí Epico, konkrétně má označení Carbon Case. Tento kryt je zhotoven z odolných aramidových uhlíkových vláken, která jsou nesmírně pevná. Dokáží tak perfektně ochránit AirPody Pro obdarovaného před poškrábáním a pádem. Díky aramidovým vláknům je kryt velmi tenký, ale zároveň pevný.

EPICO Carbon Case koupíte zde

.