Zavřít reklamu

Tak dlouho jsme na něho čekali, až jsme se konečně dočkali. Apple dnes začal prodávat čistě průhledný kryt na iPhone XR. Jedná se o klasický, transparentní, umělý kryt, který u jiných výrobců lze mnohdy sehnat maximálně za pár stovek, někdy dokonce i za desítky korun. Apple si však za novinku účtuje nemalých 1 190 Kč.

Podle slov společnosti je totiž kryt pro iPhone XR přeci jen v něčem nadstandardní. Jeho vnější i vnitřní část je odolná proti proti poškrábání, telefon se v něm dobře drží a žádný prvek nebrání při jeho ovládání. Díky čistě průhlednému designu v něm pak vynikne všech šest barevných variant iPhonu XR. Konkrétně Apple svůj nový kryt popisuje na stránkách následovně:

Tenhle kryt na iPhone XR je tenký, lehký a dobře se drží. iPhone v něm krásně vynikne a přitom je dobře chráněný. A protože přesně obepíná tlačítka telefonu, nic nebrání snadnému ovládání. Vnější i vnitřní povrch krytu je odolný proti poškrábání. Chceš iPhone bezdrátově nabít? Klidně ho i s nasazeným krytem polož na Qi nabíječku.

Je tomu jen pár dnů, co jsme na absenci originálního krytu pro iPhone XR upozorňovali. Apple jej totiž sliboval už před třemi měsíce, když telefon představil na zářijové konferenci. Nicméně ani po měsíci od zahájení prodejů nebylo po krytu ani vidu, ani slechu. Až dnes začala společnost nové příslušenství prodávat. Možná tak zareagovala na články zveřejněné zahraničními médii, jež na nepřítomnost krytu upozorňovaly.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

    Tak toto si kúpi fakt iba pacient. Ako mám rad Apple ale dať za takto sprosté púzdro 40€ je už silná káva. Ale toto sa im raz vráti :)

    Kryt za 1200 Kc, nabijecka za 900 Kc, …. ??? Apple je uz vetsi zlodej nez Microsoft ??? V obchodech muzou vystavovat fotky blbcu, co daj cca 50 USD za kousek plastu s vyrobni cenou par centu ???

celý text

Čtěte více