Zavřít reklamu

Společnost Troll Touch se už více než 20 let specializuje na vlastní dotykové obrazovky pro produkty Apple a nyní do svého portfolia zařazuje dva nové produkty, dotykovou plochu pro 27palcový Apple Cinema Display.

Uživatelé si mohou vybrat ze dvou variant. Buď si dotykovou plochu nechají zabudovat přímo do monitoru, přičemž se nahradí původní sklo, nebo si pořídí odnímatelný SlipCover, který si mohou během několika minut nainstalovat sami. Obě varianty jsou kompatibilní s Mac i Windows.

A nyní k cenám. Pokud si u Troll Touch objednáte rovnou Apple Cinema Display 27″ s vestavěnou dotykovou plochu, zaplatíte 2 500 dolarů (v přepočtu cca 44 000 Kč). Můžete si však také jablečný monitor pořídit sami, pak za samotnou instalaci zaplatíte 1 500 dolarů (26 500 Kč). Uživatelsky snadněji instalovatelné SlipCovery jsou k mání za 1 100 dolarů (19 500 Kč).

Velké dotykové plochy jsou vhodné zejména pro umělce, malíře a další. Uplatnění najdou také například v různých prodejnách, stáncích, jako interaktivní tabule nebo informační plochy. Využití se samozřejmě meze nekladou.

Troll Touch však nevyrábí dotykové displeje pouze pro Cinema Display, ale také pro ostatní Apple obrazovky, na jejich webu najdete i dotykovou modifikaci pro MacBook. Výrobky z dílny Troll Touch nabízí mimořádnou přesnost, okamžitou odezvu, vlastní konfigurace displeje. Zatím pouze na Windows můžete využít multitouch. Záruka trvá jeden rok, existuje možnost jejího prodloužení na tři roky. A žádný takový výrobek neporušuje hardwarové záruky Applu.

A jak ovládání dotykové iMacu vypadá? Podívejte se na názorné video:

.