Zavřít reklamu

Apple Event, na kterém kalifornský gigant představil letošní nové iPhony 12, se konal již na začátku října. Konkrétně jsme se dočkali představení čtyř modelů „dvanáctek“ – iPhone 12 mini, 12, 12 Pro a 12 Pro Max. Zatímco unboxing, první dojmy a recenzi na iPhone 12 a 12 Pro jsme na našem magazínu již uveřejnili, tak na 12 mini a 12 Pro Max jsme si ještě museli počkat. Důvod je v tomto případě prostý – Apple totiž spuštění prodejů rozdělil na dvě skupiny a 12 mini, společně s 12 Pro Max, si mohou zákazníci zakoupit teprve ode dneška. Oba dva modely, jejichž prodeje dnes startují, se nám podařilo získat do redakce. V tomto článku se konkrétně podíváme na unboxing iPhonu 12 Pro Max.

iPhone 12 Pro Max balení
Zdroj: redakce Jablíčkář.cz

Jak už jste si mohli všimnout v recenzích na předchozí modely, tak je balení nových iPhonů 12 jiné, potažmo menší. Jestliže se řadíte mezi jablečné příznivce, tak vám zajisté neunikl fakt, že Apple ke svým chytrým telefonům přestal přibalovat nabíjecí adaptér, společně se sluchátky EarPods. Přesně tohle je důvod ke zmenšení samotné krabičky. Pokud už vás tedy tlustá krabička předchozích generací nudila, tak věřte, že tu novou si rozhodně užijete – jedná se totiž o něco nového, co tady ještě nebylo. Zbarvení krabičky iPhonu 12 Pro Max je, stejně jako u iPhonu 12 Pro, černé, rozměrově je krabička cca 2x tenčí. Právě černá barva evokuje profesionalitu, luxus a fakt, že máte „něco navíc“. Otevírání si užijete pořád stejně – abyste se k telefonu dostali, tak je nutné sejmout průhlednou plastovou fólii, a poté nechat spodní část, aby se vysunula. V balení pak kromě iPhonu 12 Pro Max najdete USB-C napájecí kabel, společně s nálepkami a miniaturním manuálem.

iPhone 12 Pro Max je v krabičce položen zády vzhůru. Záda zařízení nechrání vůbec nic, na displeji se poté nachází ochranný film. U všech iPhonů 12 má tento film nově bílou barvu, u minulých generací byl průhledný. Na zmíněném filmu se u jednotlivých tlačítek nachází malé ikonky, které popisují, co tlačítka dělají, což ocení především majitelé, kteří iPhone nikdy neměli. Po sejmutí filmu z displeje už iPhone nechrání vůbec nic a nezbývá vám nic jiného, než provést zapnutí. Přepracování se kromě samotného telefonu dočkal i samotný manuál, který je o mnoho menší a připomíná leporelo. Kromě manuálu v balení najdete již zmíněnou nálepku s Apple logem a nechybí samozřejmě ani jehla pro vytažení šuplíčku na SIM kartu. Z unboxingu už je to vše, za pár minut se pak můžete těšit na první dojmy z iPhonu 12 Pro Max – sledujte tedy Jablíčkář i nadále.

  • iPhone 12 můžete zakoupit kromě Apple.com například na Alze
.