Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Smartphony z dílny Applu jsou lidmi vyhledávány z důvodu jejich kvality a spolehlivosti. Životnost iPhonu je díky softwarové a hardwarové propojenosti delší než u konkurence, kde uživatel nucen někdy již po dvou letech vyměnit zařízení. Bohužel i iPhone je spotřební zboží a může se na něm v průběhu používání projevit jakákoliv závada.

Výměna baterie nebo prasklého displeje je záležitostí několika desítek minut a člověk většinou ví, kam má zajít. Pokud ne, specialisté z Prime Servis jsou vám v tomto směru k dispozici. Co když se však projeví jiná závada, kterou nevyřešíte jednoduchou výměnou kusu za kus, obzvlášť je-li iPhone po záruční lhůtě?

Populární iPhone 7 a také iPhone 7 Plus trpí jedním neduhem, který dokážete odhalit i vy, a to z pohodlí domova. Jde o problém s vadným audiem na základní desce, který lze celkem lehce odhalit:

  • Spustíte aplikaci Diktafon a pořídíte zvukový záznam, ten se buď nenahraje, anebo není srozumitelný.

Osobně mám iPhone 7 Plus a přesně tento problém jsem měl. Na závadu jsem přišel skrze Siri, kterou jsem po dlouhé době zase použil a na „Hey Siri“ nereagovala, natož aby dokázala rozpoznat diktovaný příkaz po stisku Home Button. K tomu jsem celkem hlasitě křičel a nic. Poté jsem vyzkoušel i natočení videa přední kamerou, kde se také závada projevila a zvuk se nenahrál.

Problém vadného audia uživatele značně omezuje v užívání iPhonu. Není nic horšího, když nemůžete využít vaše zařízení k účelu, k němuž je primárně určené, tedy k hlasovým hovorům. V této situaci musíte přístroj reklamovat nebo zajít do servisu. Ale kam?

Mezi odborníky na opravu závad na základní desce iPhonu je Prime Servis specialistou, který se o vaše zařízení dokáže postarat s prvotřídní kvalitou. Společnost je prvním servisem v ČR, který se na tento druh opravy orientuje a opravy desek začali provádět již na iPhonu 2G. Vše opravují pouze s originálními díly a po opravě je zařízení podrobně testováno, aby vše bylo po návratu iPhonu bezproblémové.

Oprava na základní desce probíhá zhruba 2-7 dnía cena se pohybuje dle modelu zařízení, od 1950 do necelých 4 tisíc korun. Všechny potřebné informace pak najdete na stránkách, kde si můžete udělat orientačně představu, kolik vás oprava může stát.

iPhone servis
.