Zavřít reklamu

Současná doba příliš nenahrává chození do restaurací. To ale neznamená, že byste si kulinářský zážitek nemohli dopřát u sebe doma. V dnešním článku vám představíme čtveřici zajímavých aplikací, s jejichž pomocí si i v prostředí domova uvaříte skvělá jídla. Všechny aplikace v dnešním článku jsou jen s jednou výjimkou v češtině.

Foodcombos

Aplikace Foodcombos je užitečným nástrojem pro všechny, kteří se často potýkají s jevem, kdy je plná lednice, ale není z čeho uvařit. Ve Foodcombos jednoduše navolíte, jaké suroviny právě máte ve své lednici nebo spíži a co byste chtěli uvařit nebo upéct. Aplikace vám sama nabídne přehled receptů, do kterých se můžete pustit.

Aplikaci Foodcombos stáhnete bezplatně zde.

Online kuchařka

V aplikaci Online kuchařka najdete doslova tisíce různých receptů v češtině. Aplikace umožňuje vyhledávání podle názvů receptů i podle surovin, nabízí řadu kategorií a podkategorií, součástí aplikace je užitečný nákupní seznam nebo možnost přidávání receptů do seznamu oblíbených.

Aplikaci Online kuchařka stáhnete bezplatně zde.

Jíme zdravě

Aplikace s názvem Jíme zdravě nabízí spoustu různých receptů pro uživatele, kteří se chtějí zdravě a zároveň levně najíst. Najdete zde inspiraci pro snídaně, obědy, svačiny i večeře, přičemž se většinou jedná o jídla, která si připravíte během půl hodiny. Součástí receptů jsou také informace o nutričních hodnotách.

Aplikaci Jíme zdravě stáhnete bezplatně zde.

Paleosnadno

Nenechte se zmást názvem – aplikace Paleosnadno nenabízí recepty výhradně jen pro vyznavače příslušného stylu stravování. Ze zdravých a dobrých receptů ze základních surovin, jako jsou ryby, vejce, maso, zelenina, ořechy, semínky, ovoce a mléčné výrobky, si vybere opravdu každý. Recepty můžete filtrovat podle druhu stravování (paleo, Whole 30, low carb a další), přidávat mezi oblíbené, vyhledávat, a vytvářet nákupní seznamy.

Aplikaci Paleosnadno stáhnete bezplatně zde.

Témata: ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více