Zavřít reklamu

Ani tento týden neochudíme naše čtenáře o pravidelný přísun tipů na nejlepší rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit například na rozšíření pro práci s dokumenty, recepty, nebo pro milovníky umění.

File to PDF Converter

Název tohoto rozšíření jistě hovoří sám za sebe. Nástroj s názvem File to PDF Converter vám v prostředí prohlížeče Google Chrome umožní snadno a rychle převádět soubory ve formátu DOCX na dokumenty ve formátu PDF. Rozšíření nabízí podporu pro Drag & Drop, možnosti vyhledávání, možnost propojení se sociálními sítěmi a další funkce.

File to PDF
Zdroj: Google

Rozšíření FIle to PDF Converter stáhnete zde.

Úprava souborů Office

S pomocí tohoto rozšíření můžete v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu snadno a efektivně pracovat se soubory z aplikací Microsoft Word, Excel a PowerPoint, aniž byste nutně museli mít na svém počítači nainstalovaný software Microsoft Office. Toto rozšíření vám umožní otevírat dokumenty platformy MS Office přímo v prostředí Google Docs, kde s nimi můžete dále pracovat.

Rozšíření Úprava souborů Office stáhnete zde.

Google Arts & Culture

Pokud milujete umění a vše, co s ním souvisí, pak byste si do svého prohlížeče Google Chrome rozhodně měli nainstalovat rozšíření Google Arts & Culture. Díky tomutu skvělému rozšíření ožijí karty vašeho prohlížeče jedinečnými uměleckými díly z celého světa a ze všech možných epoch. Pokud vás kterékoliv ze zobrazených děl nějakým způsobem zaujme, stačí na něj jen kliknout a dozvíte se další zajímavé informace.

Rozšíření Google Arts & Culture stáhnete zde.

Power Thesaurus

Potřebujete často zjišťovat – ať už z pracovních nebo ze studijních důvodů – synonyma či antonyma k nejrůznějším slovům? Díky rozšíření s názvem Power Thesaurus budete mít při vaši práci vše potřebné ihned přímo po ruce. Rozšíření funguje velice jednoduše – stačí na vybrané slovo na kterékoliv webové stránce kliknout pravým tlačítkem myši a poté v menu vybrat příslušnou funkci.

Rozšíření Power Thesaurus stáhnete zde.

Spoonacular Recipe Saver

Rádi vaříte, pečete, a často hledáte nejrůznější recepty na internetu? Díky rozšíření s názvem Spoonacular Recipe Saver už se vám nestane, že byste na některý z vámi uložených receptů zapomněli. Tento nástroj vám umožní efektivně ukládat, spravovat a procházet všechny vaše oblíbené recepty, ale také plánovat jídelníček nebo sestavovat nákupní seznamy.

Rozšíření Spoonacular Recipe Saver stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více