Zavřít reklamu

Chceš sobě, nebo svým blízkým nadělit pod stromeček nový nadupaný iPad mini s dokonale jemným rozlišením displeje? Raketka.cz, portál plný zábavných her, ti k tomu dává ideální příležitost díky velké vesmírné soutěži. Ta je právě v plném proudu, tak neváhej a přidej se!

raketka-soutez

Skvělé ceny za trochu zábavy

Na Raketce vás nesmí nikdy nic nudit a toto pravidlo platí i pro soutěže tam pořádané. Proto jsou soutěžní úkoly navrženy tak, abys u nich strávil příjemné chvíle. Budeš hrát flashové hříčky, luštit hádanky a řešit originální rébusy, které byly vytvořeny pouze a jenom pro velkou vesmírnou soutěž na Raketce. Když vyřešíš dostatek úkolů, získáš mnoho hvězd, které pak směníš za vybavení své vlastní raketky. Tu vyšleš do vesmíru, a když uspěje (tzn. že jsi jí koupil dostatek kvalitního vybavení), budeš zařazen do slosování. Vyhrát můžeš jednu z těchto cen:

  1. iPad mini Retina
  2. Google Nexus 7 II
  3. Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle
  4. Sony Playstation Vita

Soutěž končí už 1. prosince, tak nezapomeň plnit úkoly a vyslat svou raketku včas vstříc nejisté misi s lákavou odměnou. První úkoly můžeš plnit už teď na raketka.cz/soutez-s-raketkou-do-vesmiru.

Toto je komerční prezentace a jablickar.cz není autorem textu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více