Zavřít reklamu
iWant

Perfektní nabíjecí dock Belkin PowerHouse pro iPhone a Apple Watch seženete s výraznou slevou

iWant

Komerční sdělení: Nebaví vás již iPhone a Apple Watch nabíjet pomocí klasických kabelů, jejichž zašmodrchání je dílem několika vteřin a kvalita nevalná? Pak pro vás máme perfektní řešení, které může tento problém jednoduše vyřešit. Svá jablečná zařízení totiž můžete lehce nabít i přes speciální nabíjecí stojánek PowerHouse od Belkinu, který krom Lightning konektoru disponuje i magnetickým nabíjecím konektorem pro Apple Watch.

Belkin PowerHouse Charge Dock, je velmi pěkně zpracovaný duální nabíjecí stojánek, díky kterému zapomenete na veškeré problémy s klasickými kabely. iPhone a Apple Watch na něj totiž stačí jednoduše připojit a voilà, nabíjení obou produktů současně může začít. Díky certifikaci MFi navíc nemusíte mít strach z toho, že by Dock telefon či hodinky nějak při dobíjení poškodil.

Velmi příjemnou vychytávkou je nastavitelný Lightning konektor, který lze pohyby nahoru a dolů přizpůsobit přesně tak, aby seděl zcela na míru vašemu iPhonu. Díky povrchovému zpracování doku máte navíc jistotu, že jsou vaše jablečné produkty jako v bavlnce a nehrozí jim poškození ve formě škrábanců, kterých se například při pokládání na stůj čas od času nevyvarujete. Bohužel nejnovější iPhone XS, XS Max a XR používají trochu jiný protokol nabíjení, takže stávající modely stojánků s nimi nemusí být 100% kompatibilní. Belkin už připravuje novější model stojánku který bude zvládat všechny typy iPhone a bude dostupný ještě před vánocemi. Pokud ale vlastníte iPhone X nebo nižší, s nabíjením mít problém rozhodně nebudete a hodinky nabíjí i nejnovější Apple Watch Series 4.

Díky naší spolupráci s obchodem Alza vám dnes můžeme na tento parádní stojánek nabídnout velmi příjemnou slevu ve výši 500 korun pro české čtenáře či 19pro naše čtenáře ze Slovenska. Stačí, abyste při objednávce do pole pro Slevový kód vepsali v případě České republiky PROMOBELKINCZ a v případě Slovenska PROMOBELKINSK a kód následně potvrdili. Sleva vám pak bude okamžitě odečtena. Akce platí ode dneška, tedy 7. listopadu, do 15. listopadu. Její kompletní podmínky naleznete zde.