Zavřít reklamu

Někdy člověk nemá náladu na propracované herní zážitky, které mu zaberou desítky až stovky hodin. I u počítače je potřeba se někdy uvolnit a zvolit nenáročnou hříčku, jež vás dokáže na několik minut rozptýlit pár úrovněmi. Novinka od Revulo Games patří právě do takového ranku her. Cyber Pool nabízí virtuální kulečník. Ten ale pozměňuje k obrazu svému.

Cyber Pool představuje všem známý kulečník v novém, neonovými barvami zářícím obalu. Po vzoru své největší inspirace, starých arkádových her, rozděluje hru na množství úrovní. Každá z nich přitom představuje speciální kulečníkovou hádanku a test vašich schopností. Hra se nespokojí s jediným klasickým kulečníkovým stolem. Aby otestovala vaše dovednosti, předhodí před vás stoly, jež byste si zřejmě s kulečníkem na první pohled asi nespojili.

Výzvy Cyber Poolu pak můžete plnit sami v klasickém herním režimu, nebo si pozvat na pomoc dalšího hráče. Ve dvou lidech můžete řešit hádanky kooperativně, ale klidně i jako soupeři, abyste zjistili, kdo se dokáže na nevyzpytatelných stolech lépe adaptovat.

  • Vývojář: Revulo Games
  • Čeština: ne
  • Cena: 0,95 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém, procesor Intel Core i5 na minimální frekvenci 2,6 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta Intel Iris, 2 GB volného místa na disku

 Hru Cyber Pool můžete zakoupit zde

.