Zavřít reklamu

Jméno americké společnosti Atari se pojí s herním průmyslem již od jeho úplných počátků. Vývojáři firmy dali světu množství dnes již legendárních značek, jmenujme například Asteroids, Centipede nebo Pac-Man. Atari ovšem v posledních letech přestalo vydávat originální hry a soustředilo se spíše na znovuvydání svých dřívějších hitů. To se ale nyní změnilo, protože na všechny možné i nemožné platformy dorazila logická hra Kombinera.

Kombinera razí minimalistický přístup jak o grafické stránce, tak co se týče hratelnosti. Pod svou kontrolu dostanete různobarevné koule. Ty jsou navzájem synchronizovány. Když budete chtít pohnout jen jednou z nich, budete hýbat i s ostatními. V pečlivě zkonstruovaných úrovních plných plošin, pastí a různých mechanismů pak musíte se všemi koulemi manévrovat takovým způsobem, abyste je zkombinovali do jednoho klubíčka.

Vývojáři vám samozřejmě během hraní představí řadu unikátních schopností, bez jejichž využití by některé úrovně nešlo překonat. Hádanek nabízí hra přes tři sta a všechny se drží jednoduchého konceptu, který nabírá na komplexnosti s představováním nových možností. Kombineru si můžete zahrát i na mobilních zařízeních s iOS.

  • Vývojář: Graphite Lab, Joystick
  • Čeština: ne
  • Cena: 14,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: operační systém macOS 10.8 nebo novější, dvoujádrový procesor, 2 GB operační paměti, grafická karta s 512 MB paměti, 200 MB volného místa na disku

 Hru Kombinera můžete zakoupit zde

.