Zavřít reklamu

Jednou ze skvělých funkcí u Apple Watch jsou komplikace, díky kterým si můžete na ciferníku svých hodinek nechat zobrazit přesně ty informace, které potřebujete vidět. Velká spousta uživatelů si s oblibou na displej svých Apple Watch umisťuje komplikace, jež souvisejí s počasím. V dnešním článku vám blíže představíme watchOS aplikaci Weathergraph, která vám umožní různými způsoby sledovat aktuální stav i předpověď počasí na displeji vašich Apple Watch.

Aplikace Weathergraph pochází z dílny českého vývojáře Tomáše Kafky. Je určená pouze pro Apple Watch a nabízí řadu různých komplikací pro kompatibilní typy ciferníků. Záleží jen na vás, jaký druh informací si necháte na displeji svých Apple Watch zobrazit – Weathergraph nabízí například předpověď počasí hodinu po hodině, údaje o povětrnostních podmínkách, teplotě či oblačnosti, přehledné grafy vývoje venkovní teploty, nebo třeba údaje o sněžení. Kromě komplikací s grafy můžete využít také komplikace, ukazující směr a rychlost větru, oblačnost, teplotu, pravděpodobnost srážek, vlhkost vzduchu nebo oblačnost.

Po klepnutí na příslušnou komplikaci na ciferníku se na vašich Apple Watch spustí aplikace jako taková, kde si můžete pohodlně přečíst další podrobnosti, které se týkají počasí. Aplikaci absolutně není co vytknout – je spolehlivá, přesná, grafy i jednoduché komplikace jsou naprosto přehledné a srozumitelné, aktualizace údajů probíhá spolehlivě a pravidelně. Aplikace Weathergraph je v základní podobě zcela zdarma, za PRO verzi s bohatší knihovnou motivů a většími možnostmi přizpůsobení zobrazovaných údajů zaplatíte 59 korun měsíčně, 339 korun ročně, nebo jednorázově 779 korun za celoživotní licenci.

Aplikaci Weathergraph stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Nápad dobrý, ale ta platba je k zasmání, konkrétně měsíční renta nebo celková jednorázová částka. Tady se opět ukazuje čecháčství a touha chamtit. Kdyby to bylo jednorázově 129kč, tak ok ale 779? Aplikace není česky, data to tahá z YR. Proč? nemáme dostatek vlastních zdrojů? A ani nemá koule dát týdenní zkušební verzi ve full verzi, aby si člověk mohl vyzkoušet, zda se mu to za ty peníze vyplatí. To co je ve free verzi je k ničemu resp. nepřesvědčí mě to si to koupit na měsíc, ani na rok ani vůbec. Srry

  Dobrý den, tady autor aplikace, děkuji za zpětnou vazbu.

  Pro verze je dělaná jako předplatné zejména proto, že zahrnuje komerční předpověď počasí z Dark Sky, kde se platí za každé stažení předpovědi – a ty běží u komplikací každou hodinu.

  Brzy budu přidávat Forecu, další komerční zdroj předpovědí s výbornou přesností.

  České předpovědi se upřímně nevyplatí řešit, na to jsme příliš malá země, překlady plánuji, ale mám hodně věcí ke kterým se chci dostat dříve.

  Děkuji za nápad s trial verzí, přiznám se, že mě zatím nenapadnul, podívám se, kolik by to bylo práce.

  Pěkný den!

celý text

Čtěte více.