Zavřít reklamu

Apple Watch zdaleka nejsou jen jakýmsi “prodloužením” našich iPhonů. Od příchodu operačního systému watchOS 6 získaly chytré hodinky od Applu kromě jiného také vlastní App Store, do kterého neustále přibývají stále nové a nové zajímavé aplikace. V našem novém seriálu vám budeme pravidelně přinášet přehled těch nejzajímavějších aplikací pro Apple Watch. V dnešním díle se budeme věnovat aplikacím pro předpověď počasí.

NOAA Radar Pro: Weather Alerts

Aplikace NOAA Radar Pro se bude skvěle vyjímat jak na vašem iPhonu, tak i na vašich chytrých hodinkách od Applu. I ve své “minimalizované” verzi, určené pro displej Apple Watch, dokáže nabídnout dostatečné množství přesných a užitečných informací o aktuálním počasí, stejně jako o vyhlídkách do budoucna. NOAA Radar vám poskytne údaje o reálné i pocitové teplotě, povětrnostních podmínkách a dalších důležitých parametrech.

WeatherBug – Weather Forecast

Aplikace WeatherBug představuje jednoduchý a spolehlivý způsob, jak zjistit informace o aktuálním i budoucím vývoji počasí. WeatherBug bude výborně fungovat jak na vašem iPhonu, tak i na vašich Apple Watch. Kromě notifikací a přehledných informací nabízí aplikace WeatherBug také možnost umístění komplikace na vybrané ciferníky vašich hodinek. Upozornění: v České republice nemusí být dostupné všechny funkce aplikace.

Forecast Bar – Weather and Radar

Aplikace Forecast Bar nabízí přesnou a přehlednou předpověď počasí jak pro váš iPhone, tak i pro vaše Apple Watch. Samozřejmostí jsou notifikace, podrobná předpověď na dne i noc, přehledné informace o teplotě, sněhu, dešti, větru a dalších podmínkách, stejně jako přehled základní předpovědi na následujících 12 hodin.

CARROT Weather

Aplikace CARROT Weather se mezi uživateli těší veliké oblibě nejenom kvůli přesnosti svých předpovědí, ale také kvůli jejich originalitě a vtipnosti. Pokud vám aktuální počasí zkazilo náladu, aplikace CARROT Weather vám ji zaručeně opět zvedne. Aplikace se ale také může pochlubit přehledným a dobře vypadajícím uživatelským rozhraním a užitečnými funkcemi.

WeatherPro

Aplikaci WeatherPro jsem vyzkoušela na doporučení jednoho z našich čtenářů. Na iPhonu i Apple Watch vypadá i funguje skvěle, nabízí přesnou, spolehlivou předpověď počasí, kterou v pravidelných intervalech díky informacím z radarů aktualizuje. WeatherPro vám poskytne přesné údaje nejen o teplotě, ale i o vlhkosti, srážkách, UV indexu, tlaku vzduchu a spoustě dalších parametrů.

Bonus: Night Sky

Aplikace Night Sky sice neslouží primárně k předpovědi počasí, pokud ale rádi pozorujete (nejen) noční oblohu, určitě by v žádném z vašich Apple zařízení neměla chybět. Tvůrci aplikace označují Night Sky za vaše osobní planetárium, a rozhodně nejsou daleko od pravdy. Night Sky přináší na displej vašich Apple Watch zajímavé informace o tom, co se zrovna odehrává nad vaší hlavou – a je jen na vás, na koho se rozhodnete těmito informacemi zapůsobit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více