Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Hlavní hvězdnou týdne je premiéra snímků Osvobození, kdy nám k tomu Will Smith přihazuje hned dva měsíce sledování platformy zdarma. Apple pak publikoval výhled novinek roku 2023.

4. sezona Servant

Čtvrtá série Servanta od M. Night Shyamalana má stanovenou premiéru na 13. ledna 2023 a ukončí tak úspěšnou sérii, na které platforma stavěla hned od svého spuštění, protože premiéra první řady proběhla 28. listopadu 2019. Apple aktuálně k chystané novince uveřejnil oficiální trailer.

Osvobození  

Tento film je inspirovaný strhujícím skutečným příběhem o muži, který by pro svou rodinu a svobodu udělal cokoli. Zotročený Peter riskuje útěkem svůj život, aby se vrátil ke své rodině, a vydává se na nebezpečnou cestu lásky a vytrvalosti. V rámci platformy je již snímek k přehrání.

Will Smith, tedy hlavní protagonista filmu, pak v jako promo rozdává dvouměsíční zkušební dobu platformy zdarma. Tuto informaci uveřejnil v rámci příspěvku na Instagramu. Apple TV+ zdarma na dva měsíce by měla být k dispozici každému, kdo má své Apple ID, neplatí ale pro předplatitele Apple One. Jediné, co k tomu potřebujete, je navštívit stránky apple.co/willgift, a to do 14. ledna 2023, do kdy je možné zmíněné dva měsíce aktivovat.

2023 Line up 

Apple v týdnu uveřejnil upoutávku, ve které odkazuje na nadcházející obsah v platformě Apple TV+. Najdete zde úplné novinky, ale samozřejmě i pokračování úspěšných sérií, mezi které jasně patří také Ted Lasso. Můžete ale vidět i Harrisona Forda v připravované sérii Terapie pravdou nebo Julianne Moore v Sharper. Prvního pořadu se dočkáme už 27. ledna, druhého pak 17. února. Zbytek pořadů, mezi které patří Band of Brothers, Pacifik, Masters of the Air, Wool a další, ještě nemají svou premiéru určenou.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.