Zavřít reklamu

Windows je nejběžnějším operačním systémem pro počítače. Má ale jeden zásadní problém – pro mnoho lidí je příliš drahý. Samozřejmě jsou k dostání i bezplatné alternativy, avšak ty vám nemůžou garantovat stabilitu, kompatibilitu a další. Pro drtivou většinu uživatelů je proto operační systém Windows od Microsoftu volbou číslo jedna. Godeal24 vám naštěstí významně usnadní pořízení originální licence pro OS Windows a MS Office, které si tak můžete pořídit za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Jak je ale vůbec možné, že jsou ceny tak nízké? Obchod samotné produkty nyní prodává on-line s výraznými slevami. Obecně se jedná o přeprodej licencí, kterých se nejrůznější společnosti již zbavují, jelikož je zkrátka nadále nepotřebují. Godeal24 u tohoto garantuje 100% bezpečnost a originalitu každé prodané licence. Jelikož navíc vše probíhá on-line, nemusíte se obtěžovat s doručením či dokonce platit za přepravu. Nutno také zmínit, že jde o plně legální postup schválený Evropským soudem. Zároveň jakmile si aktivujete licenci zakoupenou na Godeal24, zůstává vám aktivní až do konce života!

Aby toho nebylo málo, tak navíc nyní přichází akce Godeal24 Q1 Sale, díky které si můžete pořídit nejoblíbenější produkty prvního čtvrtletí. Windows 10 je stále volbou číslo jedna pro většinu uživatelů a pořídit si jej můžete již za pouhých 6,06 € pro PC, nebo si koupit Microsoft Office 2021 Pro Plus již od 15,20 € za PC. Nezapomeňte ale použít slevový kód, který je nutné zadat v košíku. Dokáže vám snížit cenu za systém Windows o 50 % a za kancelářský balíček až o 62 %!

Godeal

Windows s 50% slevou! Slevový kód: SGO50

Operační systémy Windows 11 a Windows 10 se těší obrovské popularitě. Windows 10 je konkrétně perfektní volbou za nízkou cenu, což z něj dělá skvělého parťáka pro každodenní používání. Pokud byste chtěli něco lepšího, nabízí se aktuální verze Windows 11, která s sebou přináší řadu dalších funkcí.

Prozkoumejte další nabídky na OS Windows zde

Sleva 62 % na MS Office! Slevový kód: SGO62

Na Godeal24.com si nyní pořídíte kancelářský balíček za zvýhodněnou cenu od 15,20 € po 44,55 €. Stejně tak jsou k dispozici i zvýhodněné balíky kombinující MS Office a Windows. Nezapomeňte ale zadat slevový kód ve znění SGO62, díky čemuž se cena automaticky sníží o 62 %.

Prozkoumejte další nabídky na Microsoft Office zde

Další nástroje pro PC za nejlepší ceny!

Aby toho nebylo málo, můžete si pořídit nástroje pro PC, které vám mohou například pomoct se zlepšením produktivity.

Prozkoumejte nabídku dalších nástrojů zde

Proč právě Godeal24?

Godeal24 je prodejcem softwaru, díky čemuž si můžete přijít na licence pro operační systém Windows, kancelářský balíček nebo na řadu dalších nástrojů za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Licence jsou navíc 100% originální: Godeal24 je totiž nakupuje od společností, které je již nadále nepotřebují a mohou je převést pro jednotlivce. Díky tomu zná obchod historii každé jednotlivé licence, díky čemuž se vše obchází bez sebemenších problémů. Mimochodem tento postup schvaluje i Evropský soud (C-128/2011) a jedná se tak o legitimní způsob, jak na trh dostat ověřené, plně funkční a legální licence za podstatně nižší ceny. Stačí vám tedy zakoupit požadovaný produkt na Godeal24 a obratem e-mailem obdržíte aktivační klíč spolu s podrobným návodem pro stažení a instalaci daného softwaru. Po stažení softwaru vám už jen stačí jej aktivovat prostřednictvím zmiňovaného klíče. A rázem si můžete začít užívat pořádný upgrade! Godeal24 navíc poskytuje nepřetržitou technickou podporu na e-mailu service@godeal24.com.

.