Zavřít reklamu

MacWhisper

Aplikace s názvem MacWhisper vám na vašem Macu umožní rychle a snadno přepisovat zvukové soubory do textu pomocí nejmodernější technologie přepisu Whisper od společnosti OpenAI. Ať už nahráváte schůzku, přednášku nebo jiný důležitý zvuk, MacWhisper rychle a přesně přepisuje zvukové soubory do textu. Aplikace nabízí podporu funkce drag & drop i nahrávání přímo z mikrofonu. Veškerý přepis se provádí na vašem zařízení, žádná data neopouštějí váš počítač. Díky tomu je MacWhisper skvělou aplikací pro citlivé zvukové záznamy, například rozhovory.

Aplikaci MacWhisper stáhnete zde.

Text Assistant

Aplikace Text Assistant využívá sílu umělé inteligence k vytváření užitečných textů pro různé účely. Pomocí nástroje Text Assistant můžete snadno vytvářet vlastní zadání a rychle k nim přistupovat, abyste ze zadání vytvořili konkrétní, cílený výstup. Ať už potřebujete napsat obchodní sdělení, příspěvek na blog nebo dopis milované osobě, Text Assistant vám pomůže.

Text Assistant

Aplikaci Text Assistant stáhnete zde.

Find Any File

Pokud vám pro účely vyhledávání na Macu nevyhovuje nativní Spotlight, můžete vyzkoušet aplikaci Find Any File. S její pomocí snadno naleznete všechny soubory na discích včetně těch skrytých. Find Any File vám umožní vyhledávání podle názvu souboru, data, velikosti i textového obsahu.

Aplikaci Find Any File stáhnete zde.

OverSight

OverSight patří mezi aplikace, které vám pomohou s lepším zabezpečením a ochranou soukromí na vašem Macu. Některé druhy malwaru umí získat přístup ke kameře a mikrofonu vašeho Macu – a právě tyto dvě oblasti umí skvěle pohlídat aplikace OverSight. OverSight monitoruje mikrofon a webovou kameru počítače Mac a upozorní uživatele, když je aktivován interní mikrofon nebo když nějaký proces přistupuje k webové kameře.

Aplikaci OverSight stáhnete zde.

Transnomino

Transnomino nabízí sadu akcí pro hromadné přejmenování souborů a složek na vašem Macu, od jednoduchého nahrazení textu až po složitější nahrazení pomocí regulárních výrazů a vkládání textu na základě atributů souborů. Libovolný počet těchto akcí přejmenování lze umístit za sebou a při jejich vytváření si můžete přímo prohlédnout výsledky.

Aplikaci Transnomino stáhnete zde.

.