Zavřít reklamu

Na svých iPhonech můžeme v dnešní době díky technologickému pokroku provádět téměř jakýkoliv úkon. Mezi činnosti, které váš iPhone kromě jiného zvládne, patří také anotace PDF souborů. Nechce se vám kvůli každé úpravě spouštět anotace v nativních Souborech? Nainstalujte si do svého mobilu zkratku s názvem Draw, která vám tento proces výrazně zrychlí a zjednoduší.

Zkratka s názvem Draw přímo pracuje s funkcí anotace v nativní aplikaci Fotky na vašem iPhonu a s nativními Soubory. Kromě toho, že můžete s její pomocí okamžitě zahájit kreslení a anotaci vašich PDF souborů, slouží zkratka Draw také k hrstce dalších účelů. Můžete si prohlédnout kresby, které jste prostřednictvím této zkratky vytvořili, smazat veškeré upravené fotografie, nebo třeba provádět export či import fotografií. Zkratka funguje rychle, spolehlivě a zcela bez problémů. Pokud v menu zvolíte New Drawing, můžete zvolit mezi vytvořením zcela nové kresby a anotací vybraného PDF souboru z nativní aplikace Soubory na vašem iPhonu. Pokud chcete zkratku využít ke kreslení a anotacím fotografií z vaší galerie, zvolte v menu položku Import from Photos.

Zkratka Draw vyžaduje přístup k nativním aplikacím Fotky a Soubory na vašem iPhonu. Pokud si ji chcete nainstalovat, otevřete odkaz, vedoucí ke stažení zkratky, v prostředí webového prohlížeče Safari na iPhonu, ve kterém chcete tuto zkratku používat. Ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili instalaci a používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Draw stáhnete zde.

.