Zavřít reklamu

iKnow club uspořádal výbornou akci na téma Zorganizuj si čas – metoda GTD (Getting Things Done). Petr Mára zaplnil aulu na VŠE v Praze po okraj a ohlasy na jeho prezentaci jsou velice pozitivní. Podívejte se tedy na jeho přednášku o metodě GTD na videu!

Pokud jste nemohli na akci o GTD dorazit, tak určitě neváhejte a mrkněte na kompletní záznam z akce. Petr Mára je skvělý řečník a určitě se nebudete nudit ani minutu! Pro lepší čitelnost dodávám i slidy z prezentace.

Přednáška perfektně poslouží jako úvod do metody GTD. Pochopíte, o čem to vlastně metoda GTD je a jak moc vám může pomoci, pokud se budete držet několika jednoduchých pravidel. Přeji hezké pokoukání!

Témata: ,

Zakladatel Apple magazínu Jablíčkář.cz, nyní píší články pouze na téma nejlepší aplikace pro iPhone, iPad a Mac OS na serveru AplikaceDne.cz a krátké novinky a postřehy naleznete i na mém Twitter účtu @janzdarsa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Ahoj, na tom odkazu na záznam jsme našel pouze záznam z akce Z PC na Mac. Je tam někde i GTS?

  Mozna zkusit zascrollovat? :)

  Děkuji, bohužel Opera ani Internet Explorer to nezobrazí. Musel jsem naintalovat Chrome abych to viděl. Nevim jestli je chyba jenom u mě.

  Autorům bych ale doporučil se na tu kompatibilitu kouknout!!

  Jestli na stránce je video jak přejít z pc na mac a člověk na pc si ho ani nemůže spustit, tak ho to od toho přechodu pěkně odradí. Je to stejné jako s MobileMe – nefunguje pořádně v ničem než safari a firefox. Vim, že situace není tak jednoduchá, když něco nefunguje na opeře tak to zkousnu, ale když někdo ignoruje internet explorer, tak ignoruje asi 90% lidí. Je to něco jako s itunes na windows a slyšel jsem, že podobně je na to office na macu.

  Tak, omlouvám se za dlouhý komentář, ale tohle mě opravdu nakrklo.

  Jinak díky za odpověď.

celý text

Čtěte více.