Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple uveřejnil trailery na drama seriál Jeho poslední slova ale i film Ghosted. Hodně zajímavě však vypadá především Silo.

Jeho poslední slova 

Aby našla svého záhadně zmizelého manžela, musí se Jennifer Garnerová sblížit se svou dospívající nevlastní dcerou. Příběh vychází z bestselleru New York Times od Laury Dave a seriál bude mít na 7 dílů. Premiéra je plánována na 14. dubna a hrát zde bude třeba i Nikolaj Coster-Waldau známý ze seriálu Hra o trůny. Apple už uveřejnil i první trailer.

Ghosted  

Oblíbený Cole se až po uši zamiluje do tajemné Sadie. Záhy však ke svému úžasu zjistí, že jde o tajnou agentku. Než si Cole a Sadie stihnou domluvit druhé rande, už se ocitají ve víru dobrodružných událostí, aby zachránili svět. Zní to jako tisíckrát ohrané klišé, které jsme zde viděli již tolikrát (např. Ztím spolu, zařím živí). Do hlavních rolích zde nicméně byli obsazeni Chris Evans a Ana de Armas, kterým bude sekundovat třeba i Adrien Brody, režii má pak na svědomí Dexter Fletcher. Jak to bude vypadat už víme z prvního traileru, jak to dopadne se ale dozvíme 21. dubna, kdy má snímek v Apple TV+ svou premiéru.

Silo 

Silo je příběhem posledních deseti tisíc lidí na Zemi, kteří obývají jeden obrovský podzemní komplex chránící je před toxickým a smrtícím světem tam venku. Nikdo však neví, kdy a proč bylo silo postaveno a kdo se to pokusí zjistit, čelí fatálním následkům. Rebecca Ferguson hraje Juliette, inženýrku, která hledá odpovědi na vraždu milovaného člověka a naráží na záhadu, která sahá mnohem hlouběji, než si kdy dokázala představit. Série má mít 10 epizod a premiéra je stanovena na 5. května. Máme zde už i první teaser.

Terapie pravdou dostane druhou sezonu 

Ačkoli Apple nesdílí žádná čísla sledovanosti, tak je seriál Terapie pravdou jasnou trefou do černého, protože se pravidelně umisťuje v různých žebříčcích aktuálních streamů. Netrvalo to tedy tak dlouho, než společnost potvrdila, že se dočkáme i druhé série. Na úspěchu se podílel nejen námět ale i ústřední duo hlavních herců v podání Harrisona Forda a Jasona Segela. Seriál napsali a produkovali Bill Lawrence a Brett Goldstein, kteří vytvořili dosud nejpopulárnější show Applu, úspěšnou komedii Ted Lasso. Jeho třetí série má premiéru už ve středu 15. března.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.