Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 23. 10. 2021, kdy Apple ve své platformě uvedl premiéru Invaze, vnadí na Snoopyho ale i další dvě série Mythic Questu.

Invaze je již k dispozici 

Od včerejšího dne, tedy od pátku 22. října, je už v platformě k dispozici nový seriál Invaze, kdy můžete vidět hned jeho první tři díly s podtituly Poslední den, Srážka a Orion. Čtvrtý díl Král je mrtev má premiéru 29. října. Na zemi zde zavítá mimozemský druh, který ohrožuje existenci samotného lidstva. Pokud si nejste jisti, zda vás námět patřičně upoutá, můžete se před sledováním pilotního dílu podívat na první pohled na celou sérii, kterou provází komentář producenta, scénáristy, a i hlavních herců.

Snoopy ve vesmíru 

Platforma představila první upoutávku druhé řady seriálu Snoopy ve vesmíru, která má premiéru stanovenou na 12. listopadu. První řada přitom byla velice úspěšná, protože byla oceněna v rámci Parents‘ Choice a byla nominována na Daytime Emmy Award. Tu pak získal speciální díl Peanuts in Space: Secrets of Apollo 10. Téma druhé řady bude o hledání života. Budou zde zdůrazňovány různé vědecké procesy a technologie stojící za průzkumem vesmíru. Se dnem premiéry bude uvolněno všech 12 epizod.

Extrapolations 

Nově připravovaný osmidílný seriál bude vyprávět intimní příběhy o tom, jak nadcházející změny na naší planetě ovlivní lásku, víru, práci a rodinu v osobním i lidském měřítku. Obsažené příběhy se budou prolínat celou sezónou a budou sledovat celosvětovou bitvu o naše vzájemné přežití v průběhu 21. století. Bude se tak jednat o dokumentární sérii s hvězdným obsazením, jmenovitě se tedy můžete těšit na Meryl Streep, Kita Harringtona, Davida Schwimmera a další. Datum premiéry ještě není stanoveno. 

Mythic Quest dostane 4. sérii 

Rob McElhenney, tedy představitel jedné z rolí seriálu, ve spolupráci s Anthony Hopkinsem, který se ukázal v jednom dílu druhé série, společně velice vtipnou formou oznámili, že Mythic Quest poběží ještě minimálně dvě sezóny. Zatím jsou odvysílány první dvě a třetí má dorazit příští rok. Seriál vypráví o týmu, který vytvořil největší multiplayerovou videohru všech dob a ukazuje vzájemné boje, které se však neději ve hře, ale kanceláři.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.