Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme především na nově uveřejněné upoutávky na nadcházející série.

V rytmu srdce jde opětovně do kin 

Po vítězství za nejlepší film na letošních Oscarech dostává „CODA“ opětovnou možnost předvést se divákům ve velkých kinosálech, a to opět s do záznamu vypálenými titulky. Samozřejmě tomu tak bude výhradně na americkém trhu. Po festivalu v Sundance totiž Apple snímek koupil a do kin jej nasadil jen v několika málo distribucích, takže snímek vydělal jen něco kolem milionu dolarů. Apple za něho přitom zaplatil 25 milionů dolarů a možná doufá, že po nejlepší reklamě, jakou si mohl vůbec představit, se mu do kasičky ještě nějaký ten dolar vrátí. Vy se na něho samozřejmě můžete pořád podívat v rámci platformy.

Řev 

Roar je hvězdně obsazená antologie mísící žánry a černý humor v mozaice osmi feministických povídek, které prozkoumávají různá témata. Jedná se např. o genderové role, nezávislost a identitu. Představí se zde např. Nicole Kidman nebo Betty Gilpin (Spolujízda, Psí poslání 2, Válka zítřka). Nový seriál vychází 15. dubna.

Na maličkostech záleží, Charlie Browne 

Karlík je odhodlaný vyhrát důležitý baseballový zápas, ale ještě před tím, než začne, skončí fiaskem. Může za to Soňa, která se zamiluje do květinky na nadhazovací metě a přísahá, že ji ochrání za každou cenu. Premiéra nového Snoopyho je 15. dubna a níže se můžete podívat na trailer. Tento díl je vydán k příležitosti Dne země, což je každoroční celosvětová událost organizovaná 22. dubna a je zaměřená na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. Pořádá se už od roku 1970.

Dívka, která se třpytila 

Kirby Mazrachiová zažila před lety brutální útok, což ji poznamenalo tak, že žije v nestabilní realitě. Dozví se, že jedna nedávná vražda souvisí s jejím napadením a spojí se se zkušeným reportérem ve snaze porozumět své proměnlivé přítomnosti a vyrovnat se s minulostí. V hlavní rolích se zde představí Elisabeth Moss a Jamie Bell, přičemž Apple na sérii, která se v originále jmenuje Shining Girls, uveřejnil první plnohodnotný trailer. Premiéra je stanovena na 29. dubna.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.