Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Tento týden zdobí premiéra hitu Physical, na konci měsíce se ale mohou těšit na novinku i mladší diváci.

2. série Physical

V 80. letech minulého století žije v prosluněné Kalifornii Sheila, která je tiše trýzněnou ženou v domácnosti. V soukromí bojuje s extrémními osobními problémy a kritickým vnitřním hlasem. Vše se ale změní, když objeví aerobik. Seriál má parádní feeling, který vzbudil značné ohlasy. Také proto došlo na druhou sérii, která měla premiéru v pátek 3. června. V platformě je tak už ke shlédnutí celá první řada a dva díly té druhé, které nesou podtitul To mě nechceš? a To nikdy nezastavíš?. Vzhledem k tomu, že každý díl první série začíná slovem Pojďme, tak tvůrci opět sáhli k poměrně originálním názvům jednotlivých epizod.

Amber Brown 

Poté, co se rodiče Amber Brownové rozvedli a její nejlepší kamarád se odstěhoval, prožívá Amber těžké období. Její kreslení, video deníček a nová kamarádka Brandi jí dávají prostor k vyjádření emocí a vděčnosti za lásku, která ji obklopuje. Tak alespoň zní oficiální popis novinky z dílny Applu, která jasně cílí na menší diváky, kteří mohou procházet podobnými životními situacemi. Nový seriál vychází 29. června.

Apple TV+

Surface 

Série Surface je popisována jako psychologický thriller, ve kterém hraje hlavní roli Gugu Mbatha-Raw. Apple oznámil, že nový seriál bude na jeho platformě debutovat 29. července a bude mít 8 dílů. Odehrávat se bude v San Franciscu, kde Sophie, tedy hlavní protagonistka, zažívá ztrátu paměti v důsledku traumatického poranění hlavy, o kterém předpokládá, že je výsledkem pokusu o sebevraždu. Nic ale samozřejmě není takové, jaké se na první pohled zdá být. Vydává se tedy na cestu za postupným skládáním střípků toho, co se jí přihodilo. Dále hrají Oliver Jackson-Cohen, Stephan James, Ari Graynor, Marianne Jean-Baptiste, Francois Arnaud a Millie Brady.

Apple TV+

Série Slow Horses se může těšit na pokračování 

Špionážní thriller Slow Horses s Garym Oldmanem v hlavní roli dostane třetí a čtvrtou sezónu. Už konec první odhalil přípravy na druhou, i když ji Apple vlastně nijak neoznámil. Série byla od počátku koncipovaná na dvě řady, ale protože se dostavil nebývalý úspěch, bude série pokračovat ještě dalšími. Očekává se, že třetí sezóna bude vycházet z románu Micka Herrona z roku 2016 „Skuteční tygři“, zatímco čtvrtá sezóna bude naopak „Strašidelná ulice“ z roku 2017.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.