Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 14. ledna 2022, kdy je v premiéře k dispozici velmi očekávaný Macbeth.

Macbeth 

Velice očekávané dílo Joela Coena je od pátku 14. ledna k dispozici ke streamu. Denzel Washington a Frances McDormand se zde představí v hlavních rolích příběhu vraždy, šílenství, ctižádosti a zlobné prohnanosti. Snímek má četné ambice vzít různé filmové ceny doslova útokem, a to nejen s ohledem na herecké výkony, ale i v případě technických kategorií.

The Morning Show dostane 3. řadu 

Seriál byl vlajkovou lodí platformy už v době, když ta v roce 2019 debutovala. Přestože její místo vystřídala komedie Ted Lasso, zůstává The Morning Show jedním z nejoblíbenějších pořadů Apple TV+. První řada měla premiéru 1. listopadu 2019 a získala mnoho pochvalné kritiky, kdy ta odborná dílo ocenila i mnoha nominacemi na filmové ceny. Po zdlouhavé prodlevě produkce kvůli narušení pandemií COVID-19 měla druhá řada premiéru až v září 2021. Společnost nicméně nyní potvrdila, že přijde i třetí řada.

Ted Lasso a další Zlatý globus pro Sudeikise 

Je to již podruhé, co byl Jason Sudeikis nominován a vyhrál Zlatý glóbus v kategorii nejlepšího televizního herce v žánru muzikál/komedie. A to samozřejmě díky svému výkonu v sérii Ted Lasso. Ta byla také nominována na cenu za nejlepší televizní seriál, ale prohrála s původním seriálem HBO Max s názvem Hacks. Filmy, dokumenty a seriály Apple Original byly již oceněny 184 cenami a celkem 704 nominacemi, přičemž Ted Lasso je nejoceňovanější původní produkcí platformy vůbec. Koncem tohoto roku se navíc očekává, že se dočkáme třetí série.

The Last Days of Ptolemy Grey 

Na novou šestidílnou sérii se můžeme těšit od pátku 11. března. Je založena na stejnojmenném bestselleru od Waltera Mosleyho a v hlavní roli se zde představí Samuel L. Jackson – to samozřejmě jako titulní Ptolemaia Grey. To je starší churavějící muž, na kterého zapomněla celá jeho rodina, jeho přátelé a vlastně nakonec i on sám. Je proto přidělen do péče osiřelé teenagerky Robyn, kterou hraje Dominique Fishback. Když se dozvědí o léčbě, která může obnovit Ptolemaiovy vzpomínky spojené s demencí, začíná cesta k šokujícím pravdám o jeho minulosti, přítomnosti a ostatně i budoucnosti.

Apple tv+

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.