Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 4. 8. 2021, kdy se jedná především o nové trailery na See a Truth Be Told.

See 

Druhá sezona seriálu See má premiéru 27. srpna. V hlavní roli Baba Vosse se opět představí Jason Momoa, jeho sokem v boji bude jeho bratr Edo Voss, kterého ztvárnil Dave Bautista. První sezóna byla vydána spolu se spuštěním služby v listopadu 2019 a měla plnit roli jedné z vlajkových lodí platformy. Aktuálně byl uveřejněn první plnohodnotný trailer pokračování, který dále odkrývá příběhy alternativní budoucnosti, ve které neznámý virus oslepil téměř celou lidskou rasu.

Truth Be Told 

V případě seriálu Truth Be Told je premiéra jeho druhé řady ještě o týden dříve, tedy už 20. srpna. Toto pokračování se opět točí kolem Poppy Parnell, kterou ztvárnila Octavia Spencer, a která se dala do vyšetřování vraždy manžela její kamarádky z dětství, kterou ve své první velké seriálové roli ztvárnila Kate Hudson. Jejich přátelství tak bude podrobeno té největší možné zkoušce.

Ted Lasso a jeho sledovanost 

Reelgood je portál, který na vyžádání zobrazuje streamovaný obsah agregovaný z více zdrojů, včetně Netflixu, Disney+ a  TV+. Ten uvedl, že během premiérového víkendu od 14. do 16. srpna 2020 sledovalo první sezonu seriálu Ted Lasso na 1,9 % diváků sítě. Minulý týden se však dočkala druhá sezona mnohem vřelejšího přijetí, kdy se postarala o 4,6 % všech streamů v rámci daného víkendu, přičemž sledovanost se následně vyhoupla až na 5,3 %.

Společnost nicméně uvádí, že druhé série jsou obecně sledovanější než ty první. Uvádí i příklad s jiným pořadem Applu a to For All Mankind. Jeho druhá sezona byla v premiérovém víkendu 14. nejsledovanějším pořadem, kdežto ta první během jejího premiérového víkendu až 41. Portál ještě dodává, že např. seriál Lisey’s Story měl během svého premiérového víkendu 2,5% sledovanost a Schmigadoon 2,1%.

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.