Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme především na nově uveřejněné upoutávky na nadcházející série.

Říkají mi Magic 

Earvin „Magic“ Johnson je bývalý americký profesionální basketbalista, který je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob. V NBA odehrál 13 sezón, ve kterých nastřílel 17 707 bodů a třikrát byl zvolen nejužitečnějším hráčem a pětkrát vyhrál s týmem Lakers finále NBA. Získal také zlatou olympijskou medaili na olympijských hrách v Barceloně. V roce 1992 byl členem prvního amerického Dream Teamu a byl také jmenován jedním z 50 největších hráčů v historii NBA.

Tento dokumentární seriál plný rozhovorů s prezidentem Obamou, Larry Birdem, Patem Riley a mnoha dalšími tak mapuje jeho život a kariéru. Premiéra je stanovena na 22. dubna a výše se můžete podívat na první trailer.

Make or Break 

Další sportovní dokumentární seriál bude mít v platformě premiéru 29. dubna. Zde se však ponoříte do světa profesionálního surfování a budete sledovat ty nejlepší představitele tohoto sportu, jak cestují po celé planetě a soupeří o titul mistra světa. Série z nebývalé blízkosti zachycuje život sportovců během soutěží i oběti, které přinášejí, aby vystoupali až na vrchol. Série to neměla úplně jednoduché, protože její tvorbu zastihla celosvětová pandemie a muselo se tak natáčení přerušovat s tím, jak se před soutěžemi uzavíral celý svět.

Teherán 

Támar je hackerka a agentka Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. Nová řada seriálu vychází už 6. května a bude mít také 8 epizod. První série má na ČSFD hodnocení 79 % a dle statistik platformy je vedena jako 947. nejlepší seriál.

Physical a Odloučení 

Physical je temný komediální seriál, který sleduje Sheilu Rubinovou, kterou hraje Rose Byrne, jak buduje fitness impérium v 80. letech. Druhá sezóna začíná právě ve chvíli, kdy bylo do světa vypuštěno Sheilino první fitness video. Pemiéra druhé řady startuje 3. června.

Odloučení má teprve finále první řady, ale pro svůj úspěch už je potvrzeno pokračování. „Vždy to byl příběh plánovaný na více sezón a jsem opravdu rád, že v něm můžeme pokračovat,“ uvedl výkonný producent série Ben Stiller v tiskové zprávě. Pokud půjde vše hladce, mohli bychom se další série dočkat příští rok ve stejném termínu.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.